Buty adidas Torsion Heel

Yoji Yamamoto i firma adidas po raz kolejny zaskoczyli świat tworząc najwygodniejsze buty na obcasie.
Buty Adidas Torsion Heel Torsion Heel łączą w sobie wygodę butów sportowych z elegancją szpilek Projektant Yoji Yamamoto oraz firma Adidas stworzyli najwygodniejsze buty na obcasie. Torsion Heel łączą w sobie wygodę butów sportowych z elegancją szpilek. Y-3 to marka stworzona przez japońskiego projektanta Yoji Yamamato i firmę Adidas. Jej kolekcje charakteryzują się niekonwencjonalnym podejściem do mody sportowej. Marka od lat łamie bariery i zaciera różnice między modą a wygodą. Projektanci skupiają się na poszukiwaniu innowacji. Tym razem zaprojektowali najwygodniejsze buty na obcasie. Model Torsion Heel łączy w sobie wygodę butów sportowych z elegancją szpilek. Do stworzenia butów wykorzystano specjalną technologię amortyzacji i niwelowania wstrząsów adiPRENE, której pierwotnie używa się przy projektowaniu butów do biegania. Dzięki temu buty są niezwykle wygodne i mniej szkodliwe dla nóg niż tradycyjne szpilki. W dodatku 9-centymetrowy obcas ze zintegrowanym systemem Torsion pozwala przedniej i tylnej części stopy poruszać się niezależnie, co zapewnia większą stabilność. Ten unikalny projekt charakteryzuje się sportowymi detalami, wygodą i śmiałym, futurystycznym stylem. Model Torshion Heel dostępny jest w dwóch wersjach - czarnej i kolorowej z neonowymi wstawkami. Buty zostały zrobione z miękkiej, lakierowanej skóry z akcentami z siateczki. Kosztują 430 dolarów.

Y-3 to marka stworzona przez japońskiego projektanta Yoji Yamamato i firmę adidas. Jej kolekcje charakteryzują się niekonwencjonalnym podejściem do mody sportowej. Marka od lat łamie bariery i zaciera różnice między modą a wygodą. Projektanci skupiają się na poszukiwaniu innowacji. Tym razem zaprojektowali najwygodniejsze buty na obcasie.

Model Torsion Heel łączy w sobie wygodę butów sportowych z elegancją szpilek. Do ich stworzenia wykorzystano specjalną technologię amortyzacji i niwelowania wstrząsów adiPRENE, której pierwotnie używa się przy projektowaniu butów do biegania. Dzięki temu buty są niezwykle wygodne i mniej szkodliwe dla nóg niż tradycyjne szpilki. W dodatku 9-centymetrowy obcas ze zintegrowanym systemem Torsion pozwala przedniej i tylnej części stopy poruszać się niezależnie, co zapewnia większą stabilność. Ten unikalny projekt charakteryzuje się sportowymi detalami, wygodą  i śmiałym, futurystycznym stylem.

Model Torshion Heel dostępny jest w dwóch wersjach - czarnej i kolorowej z neonowymi wstawkami. Buty zostały zrobione z miękkiej lakierowanej skóry z akcentami z siateczki. Kosztują 430 dolarów.

Buty adidas Torsion Heel

Buty adidas Torsion Heel to:
Więcej o: