Ty i przyjaciele na Luli

Kochani! Lula to nie tylko portal, na którym pokazujemy artykuły o modzie, urodzie i gwiazdach, ale też świetne miejsce do zawierania nowych znajomości i prezentowania swoich zdjęć!

Do tej pory na Luli mogliście tworzyć swoje profile z avatarami, dzięki którym ni byliście anonimowi na forum i komentując pod artykułami. Teraz mamy dla Was podwójną niespodziankę!!!

*Możecie zaprosić swoich ulubionych użytkowników Luli do znajomych!

*Możecie dodawać swoje zdjęcia w profilu i pokazać się innym użytkownikom Luli!

Żeby wszystko było jasne i proste w obsłudze przygotowaliśmy dla Was krótką instrukcję!


ZAPRASZANIE DO ZNAJOMYCH

Jak szukać znajomych?

1. Całą społeczność Luli znajdziesz klikając link "Społeczność" w głównej nawigacji serwisu.


2. Na stronie zobaczysz profile wszystkich użytkowników Luli, a w okienku "Szukaj" możesz wyszukiwać użytkowników po nazwie.


3. Jeśli chcesz zaprosić użytkownika do znajomych odwiedź jego profil i kliknij przycisk "Zaproś do znajomych". Po naciśnięciu tego przycisku, użytkownik, którego zaprosiłeś, otrzyma maila z informacją, że został przez Ciebie zaproszony do znajomych. Ty zobaczysz na stronie jego profilu napis "Zaproszenie wysłane"

Kiedy użytkownik przeczyta maila i zaakceptuje Twoje zaproszenie - jesteście już znajomymi. Zawsze, gdy wejdziesz na profil użytkownika, który jest Twoim znajomym, zobaczysz napis "Jesteście już znajomymi"

4. Ktoś zaprosił Cię do znajomych?

Jeśli inny użytkownik zaprosi Cię do znajomych, to zawsze, gdy będziesz zalogowany na Luli, będziesz widział informacje o zaproszeniu:

Kiedy klikniesz na informację o zaproszeniach, otworzy się strona z listą użytkowników, którzy wysłali Ci zaproszenie, a Ty ich jeszcze nie zaakceptowałeś.
Jeśli chcesz zaakceptować zaproszenie kliknij v
Jeśli chcesz odrzucić zaproszenie kliknij X

DODAWANIE ZDJĘĆ

Teraz możecie na Luli pokazywać swoje zdjęcia! Wchodząc na profil użytkownika od razu zobaczymy jego zdjęcia! Klikając w miniaturkę fotki, przechodzimy do nowego okienka, gdzie będziemy mogli skomentować zdjęcie. Przeglądanie zdjęć jest naprawdę dziecinnie proste!

Jak dodawać zdjęcia?

1. Kliknij banner "Dodaj zdjęcie" (znajdziesz go w swoim profilu oraz na innych stronach profilowych).


2. Dodaj zdjęcia zapisane na dysku (jednorazowo możesz wgrać maksymalnie 15 fotek).


3. Teraz opisz zdjęcie - dodaj tytuł, tagi (słowa kluczowe, np. kot, wakacje, znajomi - wpisuj po przecinku) i opis.

4. Kliknij "zapisz" i...gotowe!

Możecie oglądać zdjęcia znajomych Waszych ulubionych użytkowników i komentować fotki. Uwaga! Każdy z Was może moderować swój profil i samodzielnie usuwać niestosowne komentarze. Jeśli zauważysz zdjęcie, którego nie powinno być na Luli kliknij - zgłoś do moderacji. Zajmiemy się tym :)

Dodatkowo społecznością będą opiekować się administratorzy, którzy będą służyć Wam pomocą. Będziecie mogli zwrócić się do nich z pytaniami i problemami. Ważne dla Was sprawy możecie zgłaszać poprzez komentarze do lula.pl!

Nowe, rozszerzone wersje profili z możliwością dodawania zdjęć będziemy wykorzystywać przy przeprowadzaniu konkursów na Luli! Czekamy też na Wasze fotki w profilach - najciekawsze będziemy prezentować na artykułach!

MIŁEJ ZABAWY:))