Nowa kolekcja okularów sióstr Olsen

Ashley i Mary-Kate Olsen z pomocą Lindy Farrow stworzyły kolekcję okularów przeciwsłonecznych na jesień.  Siostry robią postępy!
Okulary sióstr Olsen Nowa kolekcja okularów sióstr Olsen stworzona dla marki The Row Ashley i Mary-Kate Olsen stworzyły kolekcję okularów przeciwsłonecznych na jesień. Można je kupić na stronie barneys.com w cenie 325$ czyli ok. 970zł Widać, że Mary - Kate i Ashley Olsen nie spoczęły na laurach i dbają o wysoki poziom własnych projektów. Ostatnio ukazała się nowa kolekcja okularów dla, stworzonej przez siostry, marki The Row. Ubrania The Row od początku miały być ekskluzywne, dobre jakościowo i wyważone. Dominują proste fasony w zgaszonych kolorach (granaty, szarości, czerń) odpowiednie dla eleganckich i twórczych kobiet. Chociaż projekty nie są tak odważne jak osobisty styl sióstr, to czuć w nich artystycznego, lekko nonszalanckiego ducha. Jesienna kolekcja już dawno została zaprezentowana podczas nowojorskiego tygodnia mody, a teraz siostry wraz z mistrzynią Lindą Farrow zaprojektowały okulary. Czuć w nich inspirację stylem retro. Najbardziej charakterystyczne i modne tego lata są "kocie" okulary, przypominające te z lat 60. Występują w różnych wersjach kolorystycznych. Nam najbardziej podobają się szylkretowe, które zupełnie przenoszą w inne czasy. Dla osób preferujących bardziej sportowe oprawki przewidziane są druciane okulary a la lenonki. Wszystkie można kupić na stronie Barneys (www.barneys.com) w cenie 325$ czyli ok. 970zł.

Widać, że Mary - Kate i Ashley Olsen nie spoczęły na laurach i dbają o wysoki poziom własnych projektów. Ostatnio ukazała się nowa kolekcja okularów dla, stworzonej przez siostry, marki The Row. Ubrania The Row od początku miały być ekskluzywne, dobre jakościowo i wyważone. Dominują proste fasony  w zgaszonych kolorach (granaty, szarości, czerń) odpowiednie dla eleganckich i twórczych kobiet. Chociaż projekty nie są tak odważne jak osobisty styl sióstr, to czuć w nich artystycznego, lekko nonszalanckiego ducha. Jesienna kolekcja już dawno została zaprezentowana podczas nowojorskiego tygodnia mody, a teraz siostry wraz z mistrzynią Lindą Farrow zaprojektowały okulary. Czuć w nich inspirację stylem retro. Najbardziej charakterystyczne i modne tego lata są "kocie" okulary, przypominające te z lat 60. Występują w różnych wersjach kolorystycznych. Nam najbardziej podobają się szylkretowe, które zupełnie przenoszą w inne czasy. Dla osób preferujących bardziej sportowe oprawki przewidziane są druciane okulary ? la lenonki. Wszystkie można kupić na stronie Barneys (www.barneys.com) w cenie 325$ czyli ok. 970zł.

Zdjęcia okularów przeciwsłonecznych z kolekcji sióstr Olsen znajdziecie w GALERII - jak Wam się podobają?

 

DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI LULI I DORZUCAJ ZDJĘCIA!