Masło shea w pielęgnacji włosów - nowości Fekkai

Latem nasze włosy stają się przesuszone, bardziej łamliwe i podatne na rozdwajanie. Nowa linia kosmetyków Fekkai z masłem shea powstała z myślą o tym problemie.
Drzewo Karite jest w Afryce uważane za święte. Nie bez powodu: żywi, leczy, służy rytualnym namaszczeniom. Pozwala przetrwać i wyznacza rytm życia. Kosmetyki z masłem Shea lub Karite mają bardzo różnorodne zastosowanie, warto je mieć w swojej kosmetyczce.

W lecie stanowi ochronę w trakcie kąpieli morskich i słonecznych dla Twoich włosów i ciała. Chroni przed poparzeniami słonecznymi.

Marka Fekkai wprowadziła nową linię do pielęgnacji włosów, której bazę stanowi właśnie masło shea.

W składzie znajdziemy:

1) Nawilżający szampon Shea Butter

Przeznaczony jest do suchych i cienkich włosów. Zawiera składniki oczyszczające na bazie kokosa, natomiast masło shea i proteiny słodkich migdałów mają nawilżać i wygładzać. Polecane są również dla włosów kręconych.

Mat. prasowe Cena: 110zł

2) Nawilżająca odżywka Shea Butter

Poleca się ją do codziennego stosowania, szczególnie dla włosów cienkich i przesuszonych. Ma nawilżać i ułatwiać rozczesywanie - nie obciążając włosów.

Mat. prasowe Cena 110zł

3) Maska do włosów Shea Butter

Maska ma być rewitalizującą kuracją do bardzo zniszczonych i pozbawionych blasku włosów. Głównym składnikiem maski jest czyste masło Shea z Prowansji, oprócz tego zawiera naturalne olejki z orzecha macadamia, nasion słonecznika i kwiatu krokosza barwierskiego. Natomiast nasiona moreli mają działanie energetyzujące i pobudzające skórę głowy.

Mat. prasowe fekkai Cena: 100zł

 

DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI LULI I DORZUCAJ ZDJĘCIA

 

Więcej o: