Trendy z wybiegów - mocne akcenty w makijażu

W trendach nadchodzącego sezonu obserwujemy po raz kolejny zwrot ku naturalności. Makijaż typu nude z mocnym zaakcentowaniem jednego elementu twarzy. Zobaczcie!

Naturalizm znów wraca do łask. Tym razem jednak uwagę przykuwa jeden dosyć wyraziście podkreślony element makijażu. Mogą to być usta podkreślone ciemną czerwoną szminką, kocie oko przykuwające uwagę grubą linią eyelinera lub rzucającymi się w oczy rzęsami lub kolorowy cień, który ożywia pergaminową cerę. Najważniejsze z tego wszystkiego jest to, że jest to tylko jeden element. Reszta nie powinna odwracać on niego uwagi.

Gładka cera bez nierówności powinna wyglądać na świeżą i wypoczętą do tego minimum różu to ważne wskazówki. Na wielu wybiegach trend ten był wyraźnie widoczny.

Jest to cenna wskazówka dla osób, które lubią naturalnie wyglądać, nie czują się dobrze w mocnym makijażu, a jednak chcą czasem się odmienić. Nie ma co się obawiać koloru, ani odważnych pociągnięć kreską. Dzięki temu, że reszta pozostaje w neutralnej tonacji makijaż będzie się wyróżniał, i jednocześnie nie będzie przesadzony.

Obejrzyjcie zdjęcia w galerii!

Co o tym myślicie?

 

DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI LULI I DORZUCAJ ZDJĘCIA