Beżowa kampania Chloe

Szykowna reklama Chloe z Raquel Zimmermann składa się tylko z trzech zdjęć i pozostawia pewien niedosyt.

Wybór Raquel do kampanii francuskiego domu mody jednych zaskoczył, bo uważają, że modelka zupełnie nie pasuje do kolekcji na jesień/zimę 2010/2011, a innych wręcz przeciwnie. Ci drudzy uważają bowiem, że posiada ona zrównoważoną i nienarzucającą się elegancję, która doskonale pasuje do klimatu Chloe. Pojawiła się też opinia, że Raquel Zimmermann i Chloe to zbyt oczywista kombinacja, ale dzięki niej francuski dom mody powrócił do swoich korzeni. Najnowsza kampania jest spokojna, stonowana, szykowna i wyrafinowana. To klasyczna elegancja w najlepszym wydaniu.

Zdjęcia zrobił duet Inez van Lamsweerde i Vindooh Matadin. Modelka ma na sobie ubrania w kolorze wielbłądzim, który jest jednym z najważniejszych kolorów nadchodzącego sezonu i został okrzyknięty nową czernią! Styliści Chloe proponują połączyć wielbłądzią barwę z kolorem niebieskim lub postawić na równie modną jednobarwność.

Kampania Chloe na jesień/zimę 2010/2011 - modelka Raquel Zimmermann zdjęcia Inez

Ta beżowa, a raczej wielbłądzia, kampania Chloe może się wydawać nudna. Elegancka kobieta pozująca na tle piaskowego budynku nie zachwyca spojrzeniem, gestem, czy pozą. Uwaga skupiona jest na jej kreacji, która trochę stapia się z tłem. Jednak ten spokojny klimat prawdziwej klasyki urzeka i aż chciałoby się, by zdjęć było więcej.