Wzmocnienie koloru włosów z kosmetykami Farouk

Około 70% Polek farbuje włosy. Bez względu na to, czy je rozjaśniamy, czy przyciemniamy - chcemy, by kolor był intensywny i trwały.
Kosmetyki Farouk Wzmocnienie koloru włosów z kosmetykami Farouk Farouk System wprowadził na rynek odżywki z innowacyjną formułą, która chroni włosy przed wypłukiwaniem koloru, zawiera ceramidy, aminokwasy i jedwab Około 70% Polek farbuje włosy. Bez względu na to, czy je rozjaśniamy, czy przyciemniamy - chcemy, by kolor był intensywny i trwały. Latem szczególnie trudno jest utrzymać trwały kolor włosów, ponieważ są narażone na promienie słoneczne przez co szybciej tracą swój blask, a my coraz częściej musimy udawać się do fryzjera. Włosy osłabione wysoką temperaturą wymagają specjalnej pielęgnacji. Farouk System USA wprowadził na rynek odżywki z innowacyjną formułą, które mają chronić włosy przed wypłukiwaniem i blaknięciem koloru. Dzięki regularnemu stosowaniu, można wzmocnić i utrzymać kolor włosów na dłużej. Zostały one stworzone, by wzmocnić i odżywić kolor. Zawierają ceramidy, aminokwasy, oraz naturalny jedwab. Podkreśla kolor włosów, jednocześnie zapewniając odżywienie, gdyż nie zawiera amoniaku ani wody utlenionej.

Latem szczególnie trudno jest utrzymać trwały kolor włosów, ponieważ są narażone na promienie słoneczne przez co szybciej tracą swój blask, a my coraz częściej musimy udawać się do fryzjera. Włosy osłabione wysoką temperaturą wymagają specjalnej pielęgnacji.

Farouk System USA wprowadził na rynek odżywki z innowacyjną formułą, które mają chronić włosy przed wypłukiwaniem i blaknięciem koloru.

Dodaje farbowanym i naturalnym włosom głębokości i siły koloru. Dzięki regularnemu stosowaniu, można wzmocnić i utrzymać kolor włosów na dłużej. Zostały one stworzone, by wzmocnić i odżywić kolor. Zawierają ceramidy, aminokwasy, oraz naturalny jedwab. Podkreśla kolor włosów, jednocześnie zapewniając odżywienie, gdyż nie zawiera amoniaku ani wody utlenionej.

Dostępne odcienie:

1) Do brązów:

- Black Orchid,

- Dark Chocolate,

- Coffe Bean

2) Do brązów i czerwieni:

- Red Auburn,

- Mahogany,

- Marigold

3) Do blondów:

- Summer Blond,

- Platinum Blonde,

- Silver Mix

Cena: 59zł

Można je stosować do wzmocnienia koloru oraz do półtrwałej koloryzacji:

Tymczasowe wzmocnienie i ożywienie koloru:

Nanieś produkt CHI Organics Tone & Shine na umyte i suszone ręcznikiem włosy. Nanieś dużą ilość CHI Organics Tone & Shine i rozprowadź równomiernie na włosach. Pozostaw na włosach przez 1-5 minut. Spłucz.

Tonowanie i półtrwała koloryzacja

Umyj włosy szamponem z serii CHI. Osusz włosy ręcznikiem. Nanieś dużą ilość CHI Organics Tone & Shine i rozprowadź równomiernie na włosach. Nałóż czepek na włosy. Pozostaw na włosach przez 5-15 minut poddając je działaniu niewysokiej temperatury