BOHOBOCO na światowym poziomie

BOHOBOCO jest jedną z najmłodszych marek na polskim rynku. Powstała w 2009 roku i już odnosi sukcesy. Unikalny concept łączy w sobie światowe trendy z pomysłowością polskich designerów.
Nowa marka Bohoboco Bohoboco jedną z najciekawszych młodych marek na rynku Bohoboco jest jedną z najmłodszych marek na polskim rynku. Powstała w 2009 r., niebawem otwarcie pierwszego butiku w Warszawie przy ul. Mokotowskiej 71 Markę Bohoboco założyli Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek. Gilbert zdobywał pierwsze doświadczenia w świecie mody prezentując swoje kolekcje w międzynarodowych konkursach promujących młodych projektantów. Obecnie, poza projektowaniem dla Bohoboco, pracuje podczas sesji zdjęciowych jako stylista. Z kolei Kamil już w trakcie studiów pokazywał swoje pierwsze projekty na targach Bilioneurobab. Bohoboco to klasyka, elegancja i kobiecość w ponadczasowym wydaniu doprawione odrobiną nonszalancji. Poza unikalnym designem, projektanci przykładają dużą uwagę do tkanin, z których powstają ich kolekcje. Każda z kobiet nosząca ich kreacje może być pewna, że będzie ubrana w tkaniny najwyższej jakości, wpasowujące się w obowiązujące światowe trendy. W kolekcji Bohoboco znajdziemy piękne, eleganckie suknie, marynarki dla mężczyzn, a nawet kurteczki dla psów. Rzeczy są klasyczne, fasony proste, a jakość materiałów imponująca. Aby wyjść naprzeciw wymaganiom coraz większej liczbie klientek Gilbert i Kamil zamierzają w najbliższych miesiącach otworzyć swój pierwszy butik w Warszawie przy ulicy Mokotowskiej 71.

Markę założyli Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek. Gilbert zdobywał pierwsze doświadczenia w świecie mody prezentując swoje kolekcje w międzynarodowych konkursach promujących młodych projektantów. Obecnie, poza projektowaniem dla BOHOBOCO, pracuje podczas sesji zdjęciowych jako stylista. Z kolei Kamil już w trakcie studiów pokazywał swoje pierwsze projekty na targach Bilioneurobab. Późniejsze doświadczenie zdobywał pracując dla jednej z najbardziej cenionych marek na świecie - Emporio Armanii, gdzie ocierał się modę na najwyższym światowym poziomie i miał okazję poznać sposób funkcjonowania wielkiego modowego imperium. Te różnorodne doświadczenia obu projektantów pozwoliły im stworzyć na polskim rynku unikalny concept. BOHOBOCO to klasyka, elegancja i kobiecość w ponadczasowym wydaniu doprawione odrobiną nonszalancji. Poza unikalnym designem, projektanci BOHOBOCO przykładają dużą uwagę do tkanin, z których powstają ich kolekcje. Każda z kobiet nosząca ich kreacje może być pewna, że będzie ubrana w tkaniny najwyższej jakości, wpasowujące się w obowiązujące światowe trendy.

BOHOBOCO fot. mat. prasowe

W kolekcji BOHOBOCO znajdziemy piękne, eleganckie suknie, marynarki dla mężczyzn, a nawet kurteczki dla psów. Nas zachwycił drapowany kombinezon i kobieca sukienka z kapturem i tulipanowym dołem. Rzeczy są klasyczne, fasony proste, a jakość materiałów imponująca. Połączenie tych elementów daje zachwycający efekt i zupełnie nas nie dziwi to, że mimo młodego wieku marka odnosi sukces, a projekty cieszą się już dużym zainteresowaniem w wielu europejskich stolicach, jak i wśród rodzimych gwiazd.

Aby wyjść naprzeciw wymaganiom coraz większej liczbie klientek Gilbert i Kamil zamierzają w najbliższych miesiącach otworzyć swój pierwszy butik w Warszawie przy ulicy Mokotowskiej 71.

BOHOBOCO = Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek