Fokus na kurtkę Burberry

Angielska marka nie szyje wyłącznie trenczy. W linii Burberry Sport znaleźliśmy kurtkę w zupełnie innym stylu niż ten znany z pokazów mody.

Błyszcząca kurtka w kolorze niebieskim nie kojarzy się ze stylem Burberry. Nie ma charakterystycznej kratki, którą ostatnio zaczęto ozdabiać prawie wszystko. Nie ma nawet jeźdźca, czy dużego logo marki. Nic, co by świadczyło o tym, że to projekt sławnej, angielskiej marki z tradycjami. Kurtka pochodzi bowiem z linii Burberry Sport, która różni się stylem od Burberry Prorsum, Burberry Brit, czy Burberry London.

Kurtka ma ciekawy fason, który łączy w sobie sportowy styl z elementami znanymi z klasycznej odzieży wierzchniej. Klapy i paski przy mankietach kojarzą się z płaszczem, a nie sportową kurtką. Asymetryczne zapięcie i metaliczny materiał dodaje nowoczesności. Na lewym rękawie doczepiono gumowe logo Burberry Sport. Kurtka zrobiona jest z mieszanki nylonu i poliestru. Doskonale sprawdzi się jesienią i będzie pasować do różnych stylizacji. To nowoczesna alternatywa dla tych, którzy nigdy nie przekonają się do zgniłozielonej parki.

Jak Wam się podoba?

Kurtkę moża kupić internetowym sklepie Burberry. Kosztuje 595 euro.

Sportowa kurtka Burberry: