Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Agnieszka Szulim

Przed Wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl. Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Agnieszki Szulim z konferencji prasowej imprezy "Hity na czasie".

  

Plusy:

 

 

 

 

Spódnica

 

Tiulowe spódnice w stylu tych noszonych przez baletnice były hitem mijającego lata - głównie za sprawą powrót głównej bohaterki "Seksu w wielkim mieście" Carrie Bradshaw (kto nie pamięta seksownej spódniczki z czołówki serialu!).

Agnieszka postawiła na bezpieczną długość do kolan i supermodny szary kolor. Jeśli myślicie, że spódnica Szulim kosztowała fortunę, to się mylicie. Spódnicę pochodzi z kolekcji Fanfaronady i jest dziełem młodej projektantki Dari Salomon, a cena sukienki to ok. 220 zł!

 

 

 


 

Bluzka

 

Sportowy tank top doskonale przełamuje romantyczny charakter spódnicy i jednocześnie świetnie ją uzupełnia. Podoba nam się też pasek, który Agnieszka dodała do stylizacji - stanowi on świetny "łącznikiem" między dwoma, tak różnymi częściami stroju.


 


Minus

 

 

 

 

Buty

 

Niestety buty, które Agnieszka założyła do swojej kreacji zamiast podkręcać przewrotny charakter całości sprowadzają stylizację na "babciną" ziemię! Sandałki wykonane z cienkich pasków w tym samym kolorze co spódnica nie wyróżniają się na tle reszty stroju. Co gorsza są za duże na Agnieszkę!

Jakie buty proponowalibyśmy Agnieszce? Naszym zdaniem powinna postawić na oryginalne gladiatorki na obcasie!

 

 

 

Podsumowanie:


95% dobrego stylu / 5% kiczu

Musimy przyznać, że Agnieszka Szulim jest śliczną kobietą, w pełni świadomą swojej urody - dobrze wie, jak podkreślać swoje atuty, a są nimi niewątpliwie: doskonała figura, lśniące włosy i ładne nogi. Niestety Agnieszka nie lubi eksperymentować i jej wizerunek stał się już odrobinę nudny! Zachęcamy do podejmowania modowych wyzwań - Agnieszko, widać, że podstawy masz już opanowane do perfekcji - czas wypłynąć na szerokie wody!


Plotek.pl/Lula.pl


Oceniamy stylizacje gwiazd - Doda

Jak oceniasz stylizację Agnieszki?