Nowość - perfumy marki Estee Lauder

Nowe perfumy marki Estee Lauder Pleasures Bloom to połączenie orzeźwiającej świeżości owoców dopełnione zapachem kwiatowym. W sprzedaży dostępne są już od tego miesiąca.
Nowość - perfumy marki Estee Lauder To wesoły zapach, który uosabiać ma żywiołowy charakter nowoczesnego życia Nowe perfumy marki Estee Lauder Pleasures Bloom to połączenie świeżości owoców dopełnione zapachem kwiatowym. W sprzedaży dostępne są już od tego miesiąca. Nowe perfumy marki Estee Lauder Pleasures Bloom to połączenie orzeźwiającej świeżości owoców dopełnione zapachem kwiatowym. "Chcieliśmy wykorzystać ponadczasową podstawową koncepcję pleasures - radość z najprostszych przyjemności, aby uzyskać równowagę w życiu, które często pełne jest napięć i przemęczenia - i wyrazić ją wchodząc na nowy poziom żywiołowości i energii, odzwierciedlający świat, w którym żyjemy obecnie - powiedziała Karyn Khoury, starsza wiceprezes, Corporate Fragrance Development Worldwide, Estée Lauder Companies Inc. Dzisiejsza koncepcja nie jest już zdominowana przez spokój, ale raczej przez życie pełne energii, żywiołowości i barw". Pierwszą i podstawową nutę stanowi grejpfrut, maliny, liczi oraz delikatny fiołek. Nutą serca jest zapach różowej piwonii, róży, jaśminu oraz pikantnej zielonej lilii. Zapach dopełniony jest aromatem piżma, paczuli oraz wanilii - dając perfumom kobiecy charakter. Cena: 30 ml - 165 zł, 50 ml - 220 zł. Perfumy dostępne są w perfumeriach Douglas.

To wesoły zapach, który uosabiać ma żywiołowy charakter nowoczesnego życia wzbogacony mieszanką soczystych owoców i kolorowych kwiatów.

Chcieliśmy wykorzystać ponadczasową podstawową koncepcję pleasures - radość z najprostszych przyjemności, aby uzyskać równowagę w życiu, które często pełne jest napięć i przemęczenia - i wyrazić ją wchodząc na nowy poziom żywiołowości i energii, odzwierciedlający świat, w którym żyjemy obecnie - powiedziała Karyn Khoury, starsza wiceprezes, Corporate Fragrance Development Worldwide, Estée Lauder Companies Inc. Dzisiejsza koncepcja nie jest już zdominowana przez spokój, ale raczej przez życie pełne energii, żywiołowości i barw".

Pierwszą i podstawową nutę stanowi grejpfrut, maliny, liczi oraz delikatny fiołek.

Nutą serca jest zapach różowej piwonii, róży, jaśminu oraz pikantnej zielonej lilii.

Zapach dopełniony jest aromatem piżma, paczuli oraz wanilii - dając perfumom kobiecy charakter.

Cena: 30 ml - 165 zł

50 ml - 220 zł

Perfumy dostępne są w perfumeriach Douglas.

 

Weź udział w konkursie MOJITO

 

Zobacz też:

Fergie promuje swój nowy zapach