Makijaże Edyty Górniak

Edyta Górniak jest jedną z niewielu polskich celebrytek, która nie boi się eksperymentować ze swoim makijażem i fryzurami. W każdej scenicznej stylizacji prezentuje się inaczej. Zrobiliśmy dla was przegląd - zobaczcie!
Makijaże Edyty Górniak Edyta Górniak nie boi się eksperymentować ze swoim makijażem i fryzurami Edyta Górniak często stawia na mocne kolory, które ożywiają całość stylizacji. Najczęściej są to błękity i zielenie lub czerwona żywa pomadka. Wielki plus dla Edyty Górniak za odwagę w stylizacjach. Zarówno makijaże jak i fryzury różnią się na każdym wystąpieniu piosenkarki. Są ciekawe i często niebanalne. Zwróćcie uwagę, że nie można tego powiedzieć o większości polskich gwiazd. Albo przeważnie mają taką samą fryzurę, albo ten sam sprawdzony make-up. Edyta Górniak często stawia na mocne kolory, które ożywiają całość stylizacji. Najczęściej są to błękity i zielenie lub czerwona żywa pomadka. Innym razem z kolei woli bardziej naturalną wersję, w której wygląda równie dobrze. Stawia też na tematyczne stylizacje takie jak Pin- up Girl lub lata 20. Mimo tego, że kolor jej włosów nie zmienia się od lat - fryzury artystki również zaskakują swoją różnorodnością. Fale lub burza loków, wyprostowane bądź upięte w wysoki i elegancji kok, warkoczyki albo szalona peruka. Edyta Górniak nie lubi wyglądać dwa razy tak samo. Jedynym minusem jest zbyt duża ilość rozjaśniacza pod oczami. Zdarza się to artystce niezwykle często i daje mało estetyczny wygląd. Odbijane światło sprawia, że jest to bardzo nienaturalny efekt.

Wielki plus dla Edyty Górniak za odwagę w stylizacjach. Przejrzeliśmy wiele zdjęć i właściwie nie znaleźliśmy dwóch takich samych. Zarówno makijaże jak i fryzury różnią się na każdym wystąpieniu piosenkarki. Są ciekawe i często niebanalne. Zwróćcie uwagę, że nie można tego powiedzieć o większości polskich gwiazd. Albo przeważnie mają taką samą fryzurę, albo ten sam sprawdzony make-up.

Edyta Górniak często stawia na mocne kolory, które ożywiają całość stylizacji. Najczęściej są to błękity i zielenie lub czerwona żywa pomadka. Innym razem z kolei woli bardziej naturalną wersję, w której wygląda równie dobrze.

Stawia też na tematyczne stylizacje takie jak Pin- up Girl, lub lata 20.

Mimo tego, że kolor jej włosów nie zmienia się od lat - fryzury artystki również zaskakują swoją różnorodnością. Fale lub burza loków, wyprostowane bądź upięte w wysoki i elegancji kok, warkoczyki albo szalona peruka. Edyta Górniak nie lubi wyglądać dwa razy tak samo.

Jedynym minusem według nas jest zbyt duża ilość rozjaśniacza pod oczami. Zdarza się to artystce niezwykle często i daje mało estetyczny wygląd. Odbijane światło sprawia, że jest to bardzo nienaturalny efekt.

Obejrzyjcie naszą galerię!

Jakie jest wasze zdanie?

 

Zobacz też:

Wzmocnienie koloru włosów za pomocą kosmetyków Farouk

Makijaże Edyty Górniak są: