Prosto z wybiegu - makijaże i fryzury Galliano

Pokaz Johna Galliano w Paryżu jak zwykle był niezwykle widowiskowy. Zobaczcie jak pomysłowo wykonane zostały fryzury i makijaże!
Makijaże Galliano Pokaz Galliano w Paryżu jak zwykle niezwykle widowiskowy Na pokazie Johna Galliano w Paryżu uwagę zwracał ciemny makijaż oczu i wymodelowane bronzerem twarze modelek oraz wymyślne i futurystyczne stylizacje fryzur Jesienne trendy coraz śmielej wkraczają na wybiegi. Naszą uwagę zwrócił odbywający się w Paryżu pokaz Johna Galliano. Nie tylko ze względu na ciekawą i niebanalną kolekcję, ale również przez wzgląd na oryginalne dopasowanie do niej fryzur i makijaży. Modelki wyglądały jakby były księżniczkami Persji. Ciemny makijaż oczu nadawał spojrzeniu zamglonej tajemniczości. Bronzerem wymodelowano twarz, by nadać jej egzotycznego wyrazu. W specyficzny sposób pomalowane zostały również brwi oraz usta. Uwagę zwracały również wymyślne i futurystyczne stylizacje fryzur. Każda z modelek, mimo zachowanej jednolitej tematyki - wyglądała inaczej. Dodatki w postaci wielkich kapeluszy i czapek ze złotymi elementami - stanowiły dodatkowo ciekawy element dopełniający efekt spektakularny efekt końcowy.

Jesienne trendy coraz śmielej wkraczają na wybiegi. Naszą uwagę zwrócił odbywający się w Paryżu pokaz Johna Galliano. Nie tylko ze względu na ciekawą i niebanalną kolekcję, ale również przez wzgląd na oryginalne dopasowanie do niej fryzur i makijaży.

Modelki wyglądały jakby były księżniczkami Persji. Ciemny makijaż oczu nadawał spojrzeniu zamglonej tajemniczości. Bronzerem wymodelowano twarz, by nadać jej egzotycznego wyrazu. W specyficzny sposób pomalowane zostały również brwi oraz usta.

Uwagę zwracały również wymyślne i futurystyczne stylizacje fryzur. Każda z modelek, mimo zachowanej jednolitej tematyki - wyglądała inaczej. Dodatki w postaci wielkich kapeluszy i czapek ze złotymi elementami - stanowiły dodatkowo ciekawy element dopełniający efekt spektakularny efekt końcowy.

Obejrzyjcie naszą galerię i oceńcie same!

 

Zobacz też:

Makijaże z okładek - Katerina Graham

Jak Ci się podobaja stylizacje?
Więcej o: