Katy Perry kocha kolorowe peruki!

Okazuje się, że Katy Perry naprawdę nie znosi nudy i szarości. Wprost uwielbia zmieniać swój wizerunek. Jej ulubionym sposobem na to są...kolorowe peruki!

Zdaje się, że Kate Perry naprawdę lubi przebieranki i różnego rodzaju peruki. Pierwszy raz piosenkarka zaskoczyła nas peruką w żywym niebieskim kolorze kiedy pojawiła się na gali rozdania nagród MTV Music Awards. Kilkakrotnie wówczas zmieniała kreacje, ale peruki nie zdjęła nawet na chwilę.

W sesji zdjęciowej, która promowała płytę Katy Perry - również do stylizacji wykorzystała kilka peruk w przeróżnych kolorach. Jeśli piosenkarka chciała wyglądać jak lalka - to zdecydowanie jej się udało. Zdjęcia dosłownie są - bardzo słodkie! Obejrzyjcie je w naszej galerii!

Parę dni temu pisaliśmy o jej 7 wcieleniach na gali Teen Choice Awards 2010, gdzie była konferansjerką. Na każdym wystąpieniu przebierała się za inną postać. Gwiazda lubi zaskakiwać swoim wyglądem. Wprawdzie koloru włosów nie zmieniła, ale kiedy wcieliła się w postać gotki wampirzycy - również miała na sobie perukę:

Ostatnio pozowała również dla brytyjskiego magazynu The Guardian. Piosenkarka wystąpiła tam w kilku różnych odsłonach. Do każdego stroju dopasowano inny kolor peruki. Efekt końcowy jest bardzo ciekawy.

fot. skan The Guardian

W którym kolorze Kate Perry podoba wam się najbardziej?

Sesje Katy Perry w perukach to:
Więcej o: