Nowość - owocowe kosmetyki Fruttini

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów owocowych kosmetyków. Fruttini wprowadził właśnie nowe produkty do pielęgnacji ciała.
Nowość - owocowe kosmetyki Fruttini Fruttini wprowadził właśnie nowe produkty do pielęgnacji ciała Nowa seria owocowych kosmetyków Fruttini to produkty zawierające kompleks witamin B3, B5 i C oraz kompleks minerałów takich jak wapno, magnez i potas. Większość z nas uwielbia owoce i to nie tylko jeść. Ze względu na ich zapach, źródło witamin lubimy je również w kosmetykach. Nie tylko odżywiają i nawilżają, ich zapach wprowadza nas w dobry nastrój. Z myślą o tym powstała nowa seria kosmetyków Fruttini. Produkty zawierają kompleks witamin B3, B5 i C oraz kompleks minerałów takich jak wapno, magnez i potas, które mają być odpowiedzialne za kondycję skóry. Kosmetyki będą dostępne w następujących wersjach zapachowych: Limonka & Mięta - których zadaniem jest przede wszystkim orzeźwiać i dostarczać energii, Ananas & Prosecco - których składniki mają pomóc poprawić elastyczność i jędrność skóry, Lychee & Vanilia - które z kolei mają nawilżać i odżywiać, Truskawka & Karambola - których zapach ma nas zrelaksować i poprawić nastrój. Wśród nowości znajdziemy: peelingujące sorbety pod prysznic (cena: 13zł), owocowe balsamy do ciała, które mają mieniące się drobinki (cena: 25zł) oraz mgiełki odświeżające (cena: 14zł).

Większość z nas uwielbia owoce i to nie tylko jeść. Ze względu na ich zapach źródło witamin lubimy je również w kosmetykach. Nie tylko odżywiają i nawilżają, ich zapach wprowadza nas w dobry nastrój.

Z myślą o tym powstała nowa seria kosmetyków Fruttini. Produkty zawierają kompleks witamin B3, B5 i C oraz kompleks minerałów takich jak wapno, magnez i potas, które mają być odpowiedzialne za kondycję skóry.

Kosmetyki będą dostępne w następujących wersjach zapachowych:

- Limonka & Mięta - których zadaniem jest przede wszystkim orzeźwiać i dostarczać energii,

- Ananas & Prosecco - których składniki mają pomóc poprawić elastyczność i jędrność skóry,

- Lychee & Vanilia - które z kolei mają nawilżać i odżywiać,

- Truskawka & Karambola - których zapach ma nas zrelaksować i poprawić nastrój.

Wśród nowości znajdziemy:

- peelingujące sorbety pod prysznic (cena: 13zł)

- owocowe balsamy do ciała, które mają mieniące się drobinki (cena: 25zł)

- mgiełki odświeżające (cena: 14zł)

 

Zobacz też:

Jesienno - zimowa kolekcja kosmetyków do makijażu Make up Factory