Ubrania Miley Cyrus w twojej szafie

W ramach działalności charytatywnej Miley Cyrus postanowiła wystawiać swoje ubrania na  ebay.com

Sprzedając ubrania Miley Cyrus wesprze akcję "Get Ur Good On" organizowaną przez fundację Youth Service America, która wspiera oddolne inicjatywy młodzieży w lokalnych społecznościach. Organizacja promuje postawy prospołeczne i ideę wolontariatu. Miley osobiście przekonuje, że najważniejsza jest chęć pomocy i otwartość na cudzą krzywdę:

Nie musisz podróżować samolotem 30 godzin i mieć bilion dolarów, to nie o to chodzi. Lepiej rozejrzeć się po najbliżej okolicy, sąsiadach i zastanowić, jak można pomóc, właśnie tutaj, dokładnie obok ciebie. Najważniejsze jest zaangażowanie.

Miley już raz brała udział w akcji Youth Service America, której celem było zorganizowanie bezpłatnych posiłków dla najbiedniejszych uczniów w szkole. Tym razem poza uczestnictwem w kampanii i zachęcaniem nastolatków do działalności charytatywnej postanowiła wesprzeć organizację finansowo. Jej ubrania i dodatki mają trafić na aukcję jeszcze w tym miesiącu i co tydzień będą dodawane nowe.

Szczegóły dotyczące akcji znajdziecie na blogu Miley i stronie "Get Ur Good On", natomiast informacje o aukcjach na stronie ebay.com/auction-cause/miley-cyrus.

Wygraj nowego Chevroleta Cruze