Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Karolina Korwin-Piotrowska

Przed Wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl. Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Karoliny Korwin-Piotrowskiej podczas konferencji prasowej dla programu "Top Model. Zostań modelką".

Przed wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd. Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Karoliny Korwin-Piotrowskiej. Dziennikarka będzie jurorką polskiej edycji programu "Top Model. Zostań modelką". Jak dziennikarka wyglądała na konferencji stacji TVN?

 

 

 

 

 

 

Minusy:

 

 

 

 

Spodnie

 

 

Dżinsy to spodnie na każdą okazję... z pewnymi wyjątkami. Szare, mocno przecierane na nogawkach dżinsy o klasycznym i odrobinę nudnym kroju zdecydowanie nie nadają się do pokazywania światu! Karolina wygląda jakby wyszła z domu w ubraniu, w którym wcześniej sprzątała mieszkanie. Nawet najukochańsza, stara para dżinsów kiedyś musi pójść w odstawkę, a w przypadku spodni Karoliny powinno to stać się PRZED konferencją prasową "Top Model"!

 

 

 


 

Bluzka

 

 

Szeroka bluzka z żartobliwym napisem w połączeniu z czarną marynarką niestety optycznie pogrubiła Karolinę. Ubieranie na tzw. cebulkę jest fajnym rozwiązaniem, ale wymaga przemyślenia i dopracowania. Poza tym zdecydowanie lepiej sprawdza się jesienią i zimą niż upalnym latem!


 


 

Plus

 

 

 

 

Fryzura

 

 

Choć fryzurze Karoliny daleko do ideału, to musimy przyznać, że prezentuje się dużo lepiej niż "standardowe" uczesanie gwiazdy czyli włosy związane do tyłu w ścisły kucyk. Karolina posiada wysokie czoło, dlatego jej twarz wyglądałaby na bardziej symetryczną, gdyby gwiazda nosiła grzywkę!

 

 

 

 

Podsumowanie:


8% dobrego stylu / 92% kiczu

Niestety Karolina Korwin Piotrowska nie wykazała się zmysłem do stylizacji. Jej strój nie tylko niekorzystnie wpływa na figurę dziennikarki, ale jest po prostu brzydki. Tak można ubrać się idąc na zakupy do warzywniaka, ale nie na konferencję prasową programu, którego jest się gwiazdą, co więcej: programu o modelkach! Mamy nadzieję, że pani Karolina zmieni swoje podejście do mody i niedługo będziemy mogli podziwiać ciekawe stylizacje w jej wydaniu!


Plotek.pl/Lula.pl


Oceniamy stylizacje gwiazd - Doda
Jak oceniasz stylizację Karoliny?