Jak uczesać się na wieczorne wyjście?

Wybieracie się na imprezę, macie niewiele czasu i zależy wam na niebanalnej fryzurze, którą możecie wykonać zupełnie same? Oto kilka pomysłów!
Fryzura na wieczorne wyjście Wybierasz się na imprezę, masz niewiele czasu, a chcesz mieć niebanalną fryzurę? Johny Lavoy, stylista Agencji Ford Models, potrafi zrobić nowoczesną fryzurę w 5 minut. Koczek z kolorową wstążką będzie wyglądał świetnie w każdej okazji. Pisaliśmy już o letnich fryzurach prosto z wybiegów. Johny Lavoy, stylista Agencji Ford Models, zaprezentuje wam jak wykonać jedną z nich - oryginalny koczek. To naprawdę proste. Fryzura nie tylko świetnie nadaje się na wieczorne wyjście, imprezę, czy przyjęcie. Dobrze będzie prezentowała się również na ślubie. Wykonanie fryzury jest bardzo proste. Na początek zbierzcie włosy w koński ogon. Następnie weźcie wstążkę - możecie wybrać kolorową, będzie wyglądała ciekawiej. Przełóżcie ją przez gumkę. Jedną połówkę wstążki wykorzystajcie by wpleść ją w warkocz. Następnie zawińcie go tak, aby powstał kok. I przypnijcie go spinkami. Na koniec drugą połowę wstążki obwiążcie kok i zróbcie kokardę. Zrobienie całej fryzury nie powinno zająć wam więcej niż 5 minut.

Pisaliśmy już o letnich fryzurach prosto z wybiegów. Johny Lavoy - stylista Agencji Ford Models zaprezentuje wam jak wykonać jedną z nich. To naprawdę proste. Fryzura nie tylko świetnie nadaje się na wieczorne wyjście, imprezę, czy przyjęcie. Dobrze będzie prezentowała się również na ślubie!

Jak ją wykonać:

1) Na początek zbierzcie włosy w koński ogon.

2) Następnie weźcie wstążkę. Na filmiku jest czarna, ale możecie wybrać kolorową - będzie wyglądała ciekawiej. Przełóżcie ją przez gumkę.

3) Jedną połówkę wstążki wykorzystajcie by wpleść ją w warkocz.

4) Następnie zawińcie go tak, aby powstał kok. I przypnijcie go spinkami.

5) Na koniec drugą połowę wstążki obwiążcie kok i zróbcie kokardę.

Zrobienie całej fryzury nie powinno zająć wam więcej niż 5 minut!

A to kolejne pomysły:

Fryzury są wprawdzie wykonane przez fryzjerki, ale zobaczcie same jak proste są do wykonania

Jak podobają wam się pomysły?

 

Zobaczcie też:

Trendy na letnie fryzury prosto z wybiegów

Co myslicie o pomysłach na fryzury?
Więcej o: