Angelina Jolie zagra Marilyn Monroe

Angelina Jolie otrzymała propozycję zagrania Marilyn Monroe w filmie będącym adaptacją książki "The Life and Opinions of Maf the Dog and of His Friend Marilyn Monroe" Andrew O'Hagana.
Angelina Jolie zagra Marilyn Monroe Książka pokazuje dwa ostatnie lata z życia gwiazdy z perspektywy psa Mafa Angelina Jolie otrzymała propozycję zagrania Marilyn Monroe w filmie będącym adaptacją książki Andrew O'Hagana, która pokazuje ostatnie 2 lata z życia gwiazdy. Angelina Jolie otrzymała propozycję zagrania Marilyn Monroe w filmie będącym adaptacją książki "The Life and Opinions of Maf the Dog and of His Friend Marilyn Monroe" Andrew O'Hagana. Książka pokazuje dwa ostatnie lata z życia gwiazdy z perspektywy psa Mafa - teriera maltańskiego, którego w 1960 roku Marilyn otrzymała od Franka Sinatry. Pies rzekomo cały czas przebywał z gwiazdą: chodził z nią do restauracji, na bankiety, spotkania z Johnem F. Kennedym, wyjechał z nią do Meksyku, gdzie gwiazda rozwiodła się z Arthurem Millerem. Autor książki Andrew O'Hagan poinformował, że w rolę Marilyn wcieli się Angelina Jolie, natomiast Franka Sinatrę ma zagrać George Clooney. Żadna z gwiazd nie potwierdziła jeszcze tej informacji. Podobno do roli filmowej ikony seksu przesłuchiwano również Scarlett Johansson i Christinę Hendricks. Przypominamy, że to już druga, nadchodząca produkcja o Marilyn Monroe. W styczniu rozpoczną się zdjęcia do filmu "Blondynka" opartego na powieści Joyce Carol Oates, w którym rolę Marilyn zagra Naomi Watts.

"The Life and Opinions of Maf Dog, and of His Friend Marilyn Monroe" pokazuje dwa ostatnie lata z życia gwiazdy z perspektywy psa Mafa - teriera maltańskiego, którego w 1960 roku Marilyn otrzymała od Franka Sinatry. Pies rzekomo cały czas przebywał z gwiazdą: chodził z nią do restauracji, na bankiety, spotkania z Johnem F. Kennedym, wyjechał z nią do Meksyku, gdzie gwiazda rozwiodła się z Arthurem Millerem.

Autor książki Andrew O'Hagan poinformował, że w rolę Marilyn wcieli się Angelina Jolie, natomiast Franka Sinatrę ma zagrać George Clooney. Żadna z gwiazd nie potwierdziła jeszcze tej informacji. Podobno do roli filmowej ikony seksu przesłuchiwano również Scarlett Johansson i Christinę Hendricks.

Przypominamy, że to już druga, nadchodząca produkcja o Marilyn Monroe. W styczniu rozpoczną się zdjęcia do filmu "Blondynka" opartego na powieści Joyce Carol Oates, w którym rolę Marilyn zagraNaomi Watts.

QUIZ - sprawdź swoją wiedzę o Marilyn Monroe

Do roli Marilyn Monroe najbardziej pasuje