Piękna Kasia Struss

Kasia w sesji we wrześniowym Numéro Tokyo wygląda naprawdę zachwycająco.
Piękna Kasia Struss Kasia w sesji do wrześniowego "Numéro Tokyo" wygląda naprawdę zachwycająco Kasia Struss w sesji do wrześniowego "Numéro Tokyo" wygląda naprawdę zachwycająco. Zdjęcia zrobił David Vasiljevic, a stylizacją zajęła się Sarah Ellison. Zdjęcia Kasi Struss do wrześniowego "Numero Tokyo" zrobił David Vasiljevic, a stylizacją zajęła się Sarah Ellison. Polska modelka, która niestety bywa niedoceniania, wypadła znakomicie. Na jednym zdjęciu jest zamyślona, na innym skupia się na modlitwie. Polka kusi i hipnotyzuje udowadniając, że nie jest tylko dobrą modelką wybiegową, ale umie też pozować. Doskonałe ujęcia Davida podkreślają urodę modelki, a zaskakujące stylizacje przygotowane przez Sarah (jak choćby rajstopy podciągnięte do pępka połączone z sukienką z dużym dekoltem) zachwycą wielbicieli modowych eksperymentów. Sesja jest klimatyczna i niezwykła. Aż dziwne, że okładka tego wydania "Numéro Tokyo" zrobiona przez ten sam zespół jest tak nieudana. Różowe tło, nudna stylizacja i dziwna poza sprawiają, że fotografia bardziej przypomina zdjęcie testowe niż zdjęcie na okładkę.

Zdjęcia Kasi zrobił David Vasiljevic, a stylizacją zajęła się Sarah Ellison. Polska modelka, która niestety bywa niedoceniania wypadła znakomicie. Na jednym zdjęciu jest zamyślona, na innym skupia się na modlitwie. Polka kusi i hipnotyzuje udowadniając, że nie jest tylko dobrą modelką wybiegową, ale umie też pozować.

Kasia Struss fot. David Vasiljevic Numéro Tokyo wrzesień 2010

Doskonałe ujęcia Davida podkreślają urodę modelki, a zaskakujące stylizacje przygotowane przez Sarah (jak choćby rajstopy podciągnięte do pępka połączone z sukienką z dużym dekoltem) zachwycą wielbicieli modowych eksperymentów. Sesja jest klimatyczna i niezwykła. Aż dziwne, że okładka tego wydania Numéro Tokyo zrobiona przez ten sam zespół jest tak nieudana. Różowe tło, nudna stylizacja, dziwna poza sprawiają, że fotografia bardziej przypomina zdjęcie testowe niż zdjęcie na okładkę.

Co sądzicie o okładce i sesji? Podobają się Wam? Więcej zdjęć - GALERIA!

Kasia Struss w Numéro Tokyo: