Nowy zapach od Oriflame - Mirage

Jeśli jesteście fankami orientalnych nut zapachowych - to może być coś dla was. Nowa woda perfumowana Oriflame z nutami elemi, róży i wetywerii jest już w sprzedaży.
Oriflame - Mirage Dla fanek orientalnych nut zapachowych Jeśli lubicie orientalne nuty zapachowe to może być coś dla was. Nowa woda perfumowana Oriflame z nutami elemi, róży i wetywerii jest już w sprzedaży. Jeśli jesteście fankami orientalnych nut zapachowych - to może być coś dla was. Nowa woda perfumowana Oriflame z nutami elemi, róży i wetywerii jest już w sprzedaży. Mirage - bo taką nazwę ma nowy zapach od Oriflame ma być mieszanką tajemniczości i kobiecości. Został stworzony przez renomowanego kreatora perfum Francoise Caron'a. To połączenie: - nuty róży, - pomarańczy, - jaśminu - przyprawione zapachem elemi i wetywerii. Zapach jest Mirage ma być odrobinę tajemniczy, nie mniej jednak nadaje się zarówno na dzień jak i na specjalne okazje. Nie jest ciężki. Perfumowana woda toaletowa Mirage - w kompozycji róży, olejku wetiwerowego i żywicy elemi dostępna jest w buteleczce 50 ml. Cena: 95,00 zł

Mirage - bo taką nazwę ma nowy zapach od Oriflame ma być mieszanką tajemniczości i kobiecości. Został stworzony przez renomowanego kreatora perfum Francoise Caron'a.

To połączenie:

- nuty róży,

- pomarańczy,

- jaśminu

- przyprawione zapachem elemi i wetywerii.

Zapach jest Mirage ma być odrobinę tajemniczy, nie mniej jednak nadaje się zarówno na dzień jak i na specjalne okazje. Nie jest ciężki.

Perfumowana woda toaletowa Mirage - w kompozycji róży, olejku wetiwerowego i żywicy elemi dostępna jest w buteleczce 50 ml.

Cena: 95,00 zł

 

Zobacz też:

Nowość - owocowe kosmetyki Fruttini