Jude Law w reklamie perfum Dior

Już niebawem rozpocznie się kampania nowego zapachu Diora: "Homme". Główną rolę w zwiastunie reżyserowanym przez Guy'a Ritchie zagra Jude Low. Zobaczcie!
Jude Law w reklamie Dior Interesujący spot promujący perfumy Dior Już niebawem rozpocznie się kampania nowego zapachu Diora: "Homme". Główną rolę w zwiastunie reżyserowanym przez Guy'a Ritchie zagra Jude Law Jude Law jest ulubionym aktorem Guy'a Ritchie. Ostatnio pracowali razem na planie do filmu o Sherlocku Holmes'ie. Tym razem spotkali się przy projekcie reklamy nowych perfum Diora. Ponieważ otrzymali wolną rękę - postanowili nakręcić odważny filmik krótkometrażowy, który oddawać ma ducha zapachu. Jude Law jak zwykle prezentuje się wyśmienicie. Trzeba też przyznać, że taka forma reklamy jest znacznie ciekawsza. Już we wrześniu zwiastuny pojawią się w kinach. Pełna wersja pojawi się już 6 września na stronie www.diorhommeparis.com

Jude Law jest ulubionym aktorem Guy'a Ritchie. Ostatnio pracowali razem na planie do filmu o Sherlocku Holmes'ie. Tym razem spotkali się przy projekcie reklamy nowych perfum Diora.

Ponieważ otrzymali wolną rękę - postanowili nakręcić odważny filmik krótkometrażowy, który oddawać ma ducha zapachu. Jude Law jak zwykle prezentuje się wyśmienicie. Trzeba też przyznać, że taka forma reklamy jest znacznie ciekawsza. Już we wrześniu zwiastuny pojawią się w kinach. Teraz ujawniamy pierwsze kadry z filmu.

Pełna wersja natomiast pojawi się już od 6 września na stronie:

www.diorhommeparis.com

Zobaczcie:

Zobacz również:

Beyonce w nowej reklamie L'Oreal