Buty Alexander Wang - hit czy kit?

Cieniowane, przecierane buty z jesiennej kolekcji Alexandra Wanga to hit czy kit?
Buty Alexander Wang Cieniowane, przecierane buty z jesiennej kolekcji Wanga Buty z najnowszej kolekcji Alexander Wang mają klasyczny fason, są ozdobione przeszyciami. Dostępne są w internetowym sklepie Shopbop. Cena 725 dol. Skórzane buty Alexander Wang mają ukrytą platformę, która ma 2,5 centymetra i gruby, klockowaty 13-centymetrowy obcas. Boki i tył zostały ozdobione przeszyciami, a spiczasty czubek zabarwiony na kontrastujący kolor. Brązowy model ma żółte wykończenie, a czarny - niebieskie. Buty z kolekcji marki Alexander Wang to idealna propozycja dla kobiet, które podążają za modą. Mają klasyczny fason, ale dzięki ozdobnemu cieniowaniu są nietypowe i oryginalne. Takie buty można zestawić na wiele sposobów. Będą pasować do płaszcza i eleganckiego stroju, ale równie dobrze będą wyglądać z skórzaną kurtką i zwiewną spódnicą w kwiaty. Można je kupić w internetowym sklepie Shopbop. Kosztują 725 dolarów.

Skórzane buty mają ukrytą platformę, która ma 2,5 centymetra i gruby, klockowaty 13-centymetrowy obcas. Boki i tył zostały ozdobione przeszyciami, a spiczasty czubek zabarwiony na kontrastujący kolor. Brązowy model ma żółte wykończenie, a czarny - niebieskie.

Buty z kolekcji marki Alexander Wang to idealna propozycja dla kobiet, które podążają za modą. Mają klasyczny fason, ale dzięki ozdobnemu cieniowaniu są nietypowe i oryginalne. Takie buty można zestawić na wiele sposobów. Będą pasować do płaszcza i eleganckiego stroju, ale równie dobrze będą wyglądać z skórzaną kurtką i zwiewną spódnicą w kwiaty.

Można je kupić w internetowym sklepie Shopbop. Kosztują 725 dolarów.

Co o nich sądzicie? To hit czy kit?

Buty Alexander Wang

Buty Alexander Wang to: