Spodnie khaki - modowym hitem?

Gwiazdy pokochały najmniej seksowne spodnie na świecie. A Wy?
Kolor khaki Gwiazdy pokochały najmniej seksowne spodnie na świecie Kolor khaki będzie królował w nadchodzącym sezonie. Ostatnio stał się nieodłącznym elementem miejskiego szyku. Pojawiaja się w nim m.in. Gwyneth Paltrow Na wybiegach królują zwężane spodnie z wysokim stanem o diamentowym kroju, a na ulicach nawiązujące do bojówek spodnie khaki. Pojawiają się w różnych wersjach - obcisłej lub luźniejszej, z podwiniętymi nogawkami lub opuszczonymi, czasem z naszytymi charakterystycznymi, bocznymi kieszonkami. Spodnie a'la bojówki dotychczas były popularne głównie wśród miłośniczek gór i zwolenniczek różnych subkultur. Ostatnio stały nieodłącznym elementem miejskiego szyku. Szczególnie upodobały je sobie Gwyneth Paltrow i Geri Halliwell. W podobnych można też spotkać Sarę Jessicę Parker i Kylie Minogue. Nas najbardziej przekonał modny zestaw Gwyneth, która do spodni założyła marynarkę i sandałki a'la gladiatorki. Spodnie w kolorze khaki mają szansę na jeszcze większą popularność dzięki Leighton Meester, która pojawiła się w nich na planie "Plotkary".

Zeszłoroczny trend militarny przybiera różne postaci. Kolor khaki pojawia się również w nadchodzącym sezonie. Na wybiegach królują zwężane spodnie z wysokim stanem o diamentowym kroju, a na ulicach.... nawiązujące do bojówek. Pojawiają się w różnych wersjach - obcisłej lub luźniejszej, z podwiniętymi nogawkami lub opuszczonymi,  czasem z naszytymi charakterystycznymi, bocznymi kieszonkami. Spodnie a'la bojówki dotychczas były popularne głównie wśród miłośniczek gór (uchodziły za tak zwane "ubranie praktyczne" - nie widać brudu i ma kieszonki na najpotrzebniejsze rzeczy) i  zwolenniczek różnych subkultur. Ostatnio stały nieodłącznym elementem miejskiego szyku. Szczególnie upodobały je sobie Gwyneth Paltrow i Geri Halliwell. W podobnych można też spotkać Sarę Jessicę ParkeriKylie Minogue.

Nas najbardziej przekonał modny zestaw Gwyneth, która do spodni  założyła marynarkę  i sandałki a'la gladiatorki.

Spodnie w kolorze khaki mają szansę na jeszcze większą popularność dzięki Leighton Meester, która pojawiła się w nich na planie "Plotkary".

Podobają Wam się takie spodnie?

Leighton Meester na planie "Plotkary"

DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI LULI I DORZUCAJ ZDJĘCIA SWOICH STYLIZACJI!

Spodnie w kolorze khaki to