Fokus na sukienkę Diane von Furstenberg

Sukienka Diane von Furstenberg zapewne Was podzieli. Jest ozdobna, błyszcząca i ... właśnie jaka? Brzydka, czy piękna?
Fokus na sukienkę Diane von Furstenberg Sukienka Diane von Furstenberg jest ozdobna i błyszcząca Koktajlowa sukienka Diane von Furstenberg zrobiona jest z kawałków błyszczącego materiału przypominającego liście. Sukienka mieni się i przyciąga wzrok. Koktajlowa sukienka z kolekcji Diane von Furstenberg zrobiona jest z kawałków błyszczącego materiału przypominającego liście. Odcienie niebieskiego przywodzą na myśl wodę, przez co sukienka kojarzy się z morskimi głębinami. Dzięki użyciu materiałów w różnych odcieniach barwy nieba mieni się i przyciąga wzrok. Jest niezwykle ozdobna i sprawdzi się podczas wieczornych wyjść, choć styliści Diane von Furstenberg podczas pokazu jej kolekcji zestawili ją w casualowy sposób z wełnianymi swetrami. Błyszczący materiał połączony z różnymi odcieniami warstwowo przyszytych kawałków sprawia niesamowite wrażenie, ale wszystkiego jest jakby trochę za dużo. Wielbicielom klasyki ta kreacja z pewnością wyda się zbyt przeładowana, ale zwolennicy ozdobnego, rzucającego się w oczy stylu będą zachwyceni. Sukienkę można kupić w internetowym sklepie Net-A-Porter. Kosztuje 1030 euro.

Koktajlowa sukienka z kolekcji Diane von Furstenberg zrobiona jest z kawałków błyszczącego materiału przypominającego liście. Odcienie niebieskiego przywodzą na myśl wodę, przez co sukienka kojarzy się z morskimi głębinami. Dzięki użyciu materiałów w różnych odcieniach barwy nieba mieni się i przyciąga wzrok. Jest niezwykle ozdobna i sprawdzi się podczas wieczornych wyjść, choć styliści Diane von Furstenberg podczas pokazu jej kolekcji zestawili ją w casualowy sposób z wełnianymi swetrami.

Błyszczący materiał połączony z różnymi odcieniami warstwowo przyszytych kawałków sprawia niesamowite wrażenie, ale wszystkiego jest jakby trochę za dużo. Wielbicielom klasyki ta kreacja z pewnością wyda się zbyt przeładowana, ale zwolennicy ozdobnego, rzucającego się w oczy stylu będą zachwyceni. Do której grupy należysz?

Sukienkę można kupić w internetowym sklepie Net-A-Porter. Kosztuje 1030 euro.

Sukienka Diane von Furstenberg

Sukienka z kolekcji Diane von Furstenberg: