Wybieramy najlepszą odżywkę do suchych włosów

Ostatnio często poruszamy temat przesuszonych po letnim okresie włosów. W związku z tym rozpoczynamy poszukiwania najlepszej odżywki! W głosowaniu wezmą udział te, które wy sprawdziłyście i uważacie, że są godne polecenia. Liczymy na wasze propozycje!

Słońce, wiatr, woda morska i ta chlorowana w basenie - nie są najlepszym przyjacielem naszych włosów. Lato zbliża się powoli do końca. Dlatego też niezbędna jest kuracja pielęgnacyjna, która pomoże przywrócić im blask. Codzienna pielęgnacja jest podstawowym krokiem. Dlatego oprócz szamponu zawsze powinnyśmy używać odżywki.

Chcemy znaleźć najlepszą odżywkę, która nawilży i poprawi kondycję nawet bardzo suchych włosów. Oddajemy sprawę w wasze ręce. Jeśli wypróbowałyście i znacie dobry produkt tego typu - napiszcie nam o tym. W komentarzach podajcie nazwę kosmetyku. 10 najczęściej pojawiających się weźmie udział w głosowaniu. A następnie wyłonimy zwycięzcę.

Napiszcie jakiej odżywki używałyście i jesteście z niej naprawdę zadowolone. Jeśli znacie produkt do którego zawsze wracacie - jest on zapewne godny polecenia innym!

Czekamy na wasze komentarze!

Pamiętajcie również, by wziąć udział w głosowaniu, które już trwa!

Głosowanie na najlepszy podkład do tłustej cery