Ashley Greene reklamuje kosmetyki Mark

Ashley Greene jest nową ambasadorką kosmetyków Mark. Zaczynają pojawiać się pierwsze promocyjne zdjęcia aktorki.
Ashley Greene w reklamie Reklama kosmetyków Mark z udziałem gwiazdy Ashley Greene jest nową ambasadorką kosmetyków Mark. Pojawiają się już pierwsze promocyjne zdjęcia. Aktorka chce zainspirować kobiety, by uwierzyły w siebie Ashley Greene przejęła stanowisko po Lauren Conrad. Jest nową twarzą firmy kosmetycznej Mark. Kariera aktorki bardzo szybko się rozwija. W przeciągu 2 lat do kin trafiło aż 6 filmów z jej udziałem. Jest o niej coraz głośniej. Swa decyzję o wzięciu udziału w kampanii Mark, Ashley uzasadnia tym, że jej zdaniem Mark inspiruje kobiety do tego, by były piękne zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Biorąc udział w tym projekcie aktorka ma nadzieję zainspirować kobiety do tego, by uwierzyły w siebie, w swoje marzenia i nie bały się zmieniać swojego życia".

Ashley Greene przejęła stanowisko po Lauren Conrad. Jest nową twarzą firmy kosmetycznej Mark.

Kariera aktorki bardzo szybko się rozwija. W przeciągu 2 lat do kin trafiło aż 6 filmów z jej udziałem. Jest o niej coraz głośniej. tak oto uzasadnia swą decyzję o wzięciu udziału w kampanii Mark:

mark. inspiruje kobiety do tego, by były piękne zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Biorąc udział w tym projekcie mam nadzieję zainspirować kobiety do tego, by uwierzyły w siebie, w swoje marzenia i nie bały się zmieniać swojego życia".

Ashley jest naturalnie piękna. I na to właśnie miała stawiać marka. Patrząc jednak na pierwsze pojawiające się fotografie odnosimy wrażenie, że chyba delikatnie przesadzili z photoshopem. Zwróćcie uwagę na nos aktorki!

Zobaczcie też filmik przedstawiający kulisy sesji:

 

Niebieskie włosy Julliete Lewis - hit czy kit?