Kolekcja Alexy Chung dla Madewell

Premiera kolekcji zaprojektowanej przez Alexę Chung zbliża się wielkimi krokami.
Kolekcja Alexy Chung Zbliża się premiera kolekcji Alexy Chung dla Madewell Niebawem w sklepach amerykańskiej marki Madewell pojawi się kolekcja Alexy Chung. Ubrania nawiązuja do stylu retro, a dominującym deseniem sa groszki Już na przełomie sierpnia i września do sklepów amerykańskiej marki Madewell trafi kolekcja Alexy Chung. Alexa stworzyła bardzo typowe dla siebie ubrania - dziewczęce sukienki z kołnierzykiem, rozkloszowane spódnice, zwiewne bluzki - wszystkie delikatnie nawiązujące do stylu retro. Dominujący deseń to groszki. Dla fanek stylu Alexy ta kolekcja będzie prawdziwą gratką. Współpraca znanej "It girl" z Madewell nie jest jedynie chwytem marketingowym. Gwiazda bardzo zaangażowała się w powstawanie kolekcji i postarała, żeby ubrania spełniły oczekiwania konsumentek.

Już na przełomie sierpnia i września kolekcja trafi do sklepów amerykańskiej marki Madewell. Alexa stworzyła bardzo typowe dla siebie ubrania - dziewczęce sukienki z kołnierzykiem, rozkloszowane spódnice, zwiewne bluzki - wszystkie delikatnie nawiązujące do stylu retro. Dominujący deseń to groszki. Dla fanek stylu Alexy ta kolekcja będzie prawdziwą gratką. Współpraca znanej "It girl" z Madewell nie jest jedynie chwytem marketingowym. Gwiazda bardzo zaangażowała się w powstawanie kolekcji i postarała, żeby ubrania spełniły oczekiwania konsumentek.

W mediach pojawiły się już pierwsze zdjęcia z kampanii z Alexą w roli głównej. Sesja idealnie oddaje nastrój beztroskich dni końca lata.

W galerii znajdziecie całą kolekcję Alexy. Co o niej sądzicie?

DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI LULI I DORZUCAJ ZDJĘCIA SWOICH STYLIZACJI!