Beztroska Katie Holmes w sesji J. Crew

Katie Holmes wzięła udział w radosnej sesji do jesiennego katalogu marki J. Crew.
Beztroska Katie Katie Holmes wzięła udział w radosnej sesji do jesiennego katalogu marki J. Crew. Katie Holmes wzięła udział w radosnej sesji do jesiennego katalogu marki J. Crew. Zdjęcia są formą promocji zbliżającej się premiery filmu "The Romantics". Zdjęcia są formą promocji zbliżającej się premiery filmu "The Romantics". Marka J. Crew odpowiedzialna była za stroje bohaterów. Chociaż film w kinach pojawi się dopiero we wrześniu, już teraz możecie zobaczyć, jak będą ubrani bohaterowie. W sesji wzięli udział aktorzy grający w "The Romantics", między innymi Katie Holmes, Josh Duhamel i Adam Brody. Wszystkie ubrania z sesji pochodzą z jesiennej kolekcji. Znajdziemy w niej niezobowiązujące, imprezowe sukienki i bardziej męskie elementy - surowe, rozpinane koszule, jeansowe kurtki. Cechą charakterystyczną marki jest tendencja do łączenia kobiecych elementów z luźnymi i surowymi. Katie Holmes pudrową sukienkę z frędzlami przewiązała ciężkim paskiem. Cekinowe sukienki zestawiane są z rozpinanymi koszulami lub jeansem. Poza ubraniami najważniejsza jest jednak atmosfera panująca wśród aktorów. Dawno nie widziałyśmy tak beztroskiej Holmes, która na chwilę przestaje być poważną mamą Suri i żoną Toma Cruisa, a znów jest pewną siebie, roześmianą dziewczyną.

Zdjęcia są formą promocji zbliżającej się premiery filmu "The Romantics". Marka J. Crew odpowiedzialna była za stroje bohaterów. Chociaż film w kinach pojawi się dopiero we wrześniu, już teraz możecie zobaczyć, jak będą ubrani bohaterowie. W sesji wzięli udział aktorzy grający w "The Romantics", między innymi Katie Holmes, Josh Duhamel i Adam Brody. Wszystkie ubrania z sesji pochodzą z jesiennej kolekcji. Znajdziemy w niej niezobowiązujące, imprezowe sukienki i bardziej męskie elementy - surowe, rozpinane koszule, jeansowe kurtki. Cechą charakterystyczną marki jest tendencja do łączenia kobiecych elementów z luźnymi i surowymi. Katie Holmes pudrową sukienkę z frędzlami przewiązała ciężkim paskiem. Cekinowe sukienki zestawiane są z rozpinanymi koszulami lub jeansem.

Poza ubraniami najważniejsza jest jednak atmosfera panująca wśród aktorów. Dawno nie widziałyśmy tak beztroskiej Holmes, która na chwilę przestaje być poważną mamą Suri i żoną Toma Cruisa, a znów jest pewną siebie, roześmianą dziewczyną.

 

 

DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI LULI I DORZUCAJ ZDJĘCIA SWOICH STYLIZACJ