Naszyjnik 3.1 Phillip Lim

Futurystyczne kreacje, buty, a teraz także i naszyjniki. Co powiecie o biżuterii rodem ze statku kosmicznego?
Naszyjnik 3.1 Phillip Lim Futurystyczne kreacje, buty, a teraz także i naszyjniki Naszyjnik 3.1 Phillip Lim kształtem przypomina talizmany noszone przez Azteków czy Majów, a ozdobna dekoracja przywodzi na myśl kokpit statku kosmicznego. Z jednej strony naszyjnik marki 3.1. Phillip Lim przywodzi na myśl filmy o kosmicznych wyprawach i przyszłości, z drugiej przypomina ozdoby znane z dorobku Azteków czy Majów, choć w nowoczesnej oprawie. Ten naszyjnik jest jakby połączeniem tych inspiracji. Kształtem przypomina wielkie obroże, naszyjniki i talizmany noszone przez starożytnych dostojników w Ameryce Południowej, a ozdobna dekoracja przywodzi na myśl kokpit statku kosmicznego. Bez wątpienia naszyjnik 3.1 Phillip Lim jest nowoczesny i futurystyczny. Ozdoba została wykonana z czarnej satyny, na którą ponaszywano złote, podłużne koraliki i przezroczyste oraz czarne kryształki. Ten zawiły, dekoracyjny wzór jest naprawdę efektowny, dzięki czemu naszyjnik 3.1 Phillip Lim doskonale sprawdzi się podczas ważnych wyjść. Taką ozdobną biżuterię można zestawić z białą bokserką, obszernym, szarym swetrem i spódnicą, by stworzyć codzienny, szykowny zestaw.

Z jednej strony naszyjnik marki 3.1. Phillip Lim przywodzi na myśl filmy o kosmicznych wyprawach i przyszłości, z drugiej przypomina ozdoby znane z dorobku Azteków, czy Majów, choć w nowoczesnej oprawie. Ten naszyjnik jest jakby połączeniem tych inspiracji. Kształtem przypomina wielkie obroże, naszyjniki i talizmany noszone przez starożytnych dostojników w Ameryce Południowej, a ozdobna dekoracja przywodzi na myśl kokpit statku kosmicznego. Bez wątpienia naszyjnik 3.1 Phillip Lim jest nowoczesny i futurystyczny.

Ozdoba została wykonana z czarnej satyny, na którą ponaszywano złote, podłużne koraliki i przezroczyste oraz czarne kryształki. Ten zawiły, dekoracyjny wzór jest naprawdę efektowny, dzięki czemu naszyjnik 3.1 Phillip Lim doskonale sprawdzi się podczas ważnych wyjść. Taką ozdobną biżuterię proponujemy zestawić z białą bokserką, obszernym, szarym swetrem i spódnicą, by stworzyć codzienny, szykowny zestaw.

Jak Wam się podoba?

Naszyjnik można kupić w internetowym sklepie Net-A-Porter. Kosztuje ok. 662 euro.

Naszyjnik 3.1 Phillip Lim

Naszyjnik 3.1 Phillip Lim to: