Linia kosmetyków Nicoli Roberts dla kobiet o bladej cerze

Nicola Roberts - była członkini zespołu Girls Aloud wychodzi z własną gamą kosmetyków do makijażu przeznaczonych specjalnie dla kobiet o bladej cerze.
Kosmetyki Nicoli Roberts Linia kosmetyków Nicoli Roberts dla kobiet o jasnej karnacji Nicola Roberts, była członkini zespołu Girls Aloud promuje własną gamą kosmetyków do makijażu Dainty Doll , przeznaczonych specjalnie dla kobiet o bladej cerze W Londynie rozpoczęła się oficjalna kampania promocyjna nowej linii kosmetyków do makijażu Dainty Doll stworzonej z myślą o kobietach z jasną, bladą cerą przez Nicolę Roberts - byłą członkinię zespołu Girls Aloud. Piosenkarka tłumaczy jednak, że nie jest to linia stworzona z myślą o lansowaniu jej nazwiska. Twierdzi, że chciałam stworzyć linię kosmetyków dla kobiet w każdym wieku. Powodem, dla którego to zrobiła jest fakt, że sama ma bardzo bladą cerę i potraktowała to jako powołanie, jako pasję. Podkreśla też, że doskonale zdaję sobie sprawę, że nie ma wiele firm kosmetycznych, które w swojej ofercie mają kosmetyki przeznaczone specjalnie dla kobiet o jasnej karnacji.

Wczoraj w Londynie rozpoczęła się oficjalna kampania promocyjna nowej linii kosmetyków do makijażu Dainty Doll stworzonej z myślą o kobietach z jasną, bladą cerą.

Piosenkarka tłumaczy jednak, że nie jest to linia stworzona z myślą o lansowaniu jej nazwiska:

To nie jest kolejna linia gwiazdy. Chciałam stworzyć linię kosmetyków dla kobiet w każdym wieku. Powodem, dla którego to zrobiłam jest fakt, że sama mam bardzo bladą cerę i potraktowałam to jako powołanie, jako moją pasję. Doskonale zdaję sobie sprawę, że nie ma wiele firm kosmetycznych, które w swojej ofercie mają kosmetyki przeznaczone specjalnie dla kobiet o jasnej karnacji. Dlatego też jestem bardzo dumna z tego, że to właśnie ja okazałam się osobą, która się tym zajęła".

Może i faktycznie nie jest to kolejna linia znanej osoby, ale zdaje się, że fakt, iż Nicole jest znana nie będzie raczej przeszkadzało jej w lansowaniu nowej gamy kosmetyków.

 

Zobacz też:

Ashley Green reklamuje kosmetyki Mark