Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Beata Kozidrak

Przed Wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl. Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Beaty Kozidrak. Czyżby gwiazda chciała się za wszelką cenę odmłodzić?

 

Minusy:

 

 

 

 

Tunika

 

Choć cętki w sezonie jesienno-zimowym będą modne, to jednak nie w wydaniu dosłownym... T-shirt XXL z nadrukowanym drapieżnym kociakiem to odrobinę zbyt wyraźne nawiązanie do trendu. Tym bardziej jeśli taką bluzkę zakłada pani Beata, a nie zbuntowana nastolatka!

 

 

 


 

Leginsy

 

Lateksowe legginsy to prawdziwy hit... wiosny 2008. Tak, tak - dwa lata temu takie odzienie robiło furorę, dziś to tylko mgliste wspomnienie kontrowersyjnego trendu sprzed lat. W czasie, kiedy do mody wraca klasyka i elegancja w ultrakobiecym wydaniu, dyskotekowe legginsy prezentują się bardzo nieciekawie.


 


Plus:

 

 

 

 

Buty

 

Choć bucików Beaty nie możemy uznać za idealne, to jednak stanowią zdecydowanie najmocniejszy element stylizacji. Ładnie eksponują i wydłużają nogi, a uniwersalny czarny kolor świetnie sprawdzi się w każdej sytuacji.

 

Podsumowanie:


8% dobrego stylu / 92% kiczu

Połysk, cętki, legginsy, zabójczo wysokie buty na platformie - wszystkie te elementy garderoby z powodzeniem znajdziemy w młodzieżowych sklepach. Takie ciuchy, choć nie należą już do modnych, ciągle można założyć na imprezę w klubie. Niestety to co przystoi zwariowanym nastolatkom, trochę gorzej pasuje do pań po czterdziestce. Pani Beata dużo skuteczniej podkreśliłaby swoje atuty w bardziej stonowanym, eleganckim stroju...


Plotek.pl/Lula.pl


Oceniamy stylizacje gwiazd - Doda

 

Jak oceniasz stylizację Beaty?
Więcej o: