Program dla osób z problemami trądzikowymi - nowość

Po wakacyjnym okresie letnim przesuszona cera trądzikowa potrzebuje dokładnego oczyszczenia z martwych komórek naskórka i regeneracji. Oto nowości marki Uriage.

Sposób na trądzik Po wakacjach przesuszona cera trądzikowa potrzebuje dokładnego oczyszczenia Kosmetyki Uriage: Po wakacyjnym okresie letnim przesuszona cera trądzikowa potrzebuje dokładnego oczyszczenia z martwych komórek naskórka i regeneracji. Uriage stworzyła linię kosmetyków przeznaczonych specjalnie do pielęgnacji skóry trądzikowej. Firma proponuje stosowanie łagodnej, wielozadaniowej maseczki pilingującej Hyseac. Ma ona dokładnie oczyszczać, wygładzać i matować skórę. Bogaty skład formuły preparatu pozwala na zastosowanie go jako maseczka matująco wygładzająca (kaolin i kwasy owocowe) oraz jako piling złuszczający (mikrokuleczki ). Kolejny produkt to krem Hyseac z kwasami AHA. W kosmetyku postawiono na nowe rozwiązanie. Połączono kwasy owocowe w kompleks amfoteryczny, który z kolei pozwala na stopniowe uwalnianie się kwasów, tym samym nie wywołując efektu podrażnienia. Krem złuszcza i wygładza powierzchnię skóry, redukując tym samym zaskórniki. Hamuje namnażanie się bakterii. Zmniejsza łojotok, nie powodując efektu przesuszenia. Krem regenerujący Hyseac jest stworzony dla skóry przesuszonej, trądzikowej. Ma przynosić skórze szybko ulgę, koić i łagodzić podrażnienia. Odbudowuje prawidłową strukturę lipidową naskórka. Przede wszystkim pomaga utrzymać prawidłowy poziom nawilżenia. Jego lekka konsystencja zapewnia komfort stosowania i nie powoduje powstawania zaskórników.

Uriage stworzyła linię kosmetyków przeznaczonych specjalnie do pielęgnacji skóry trądzikowej.

Oto one:

1) Łagodna maseczka peelingująca

Łagodna maseczka pilingująca Hyseac jest wielozadaniowa. Po pierwsze ma dokładnie oczyszczać skórę, wygładzać ją i matować. Bogaty skład formuły preparatu pozwala na zastosowanie go jako maseczka matująco wygładzająca (kaolin i kwasy owocowe) oraz jako piling złuszczający (mikrokuleczki ).

Cena: 53zł

2) Krem Hyseac z kwasami AHA

W kosmetyku postawiono na nowe rozwiązanie. Połączono kwasy owocowe w kompleks amfoteryczny, który z kolei pozwala na stopniowe uwalnianie się kwasów, tym samym nie wywołując efektu podrażnienia, który często pojawia się po zastosowaniu produktów zawierających kwasy. Ma złuszcza i wygładzać powierzchnię skóry redukując tym samym zaskórniki. Hamuje namnażanie się bakterii. Zmniejsza łojotok nie powodując efektu przesuszenia.

Cena: 48zł

3) Hyseac - krem regenerujący

Krem stworzony dla skóry przesuszonej, trądzikowej. Ma przynosić skórze szybko ulgę, koić i łagodzić podrażnienia. Odbudowuje prawidłową strukturę lipidową naskórka.
Przede wszystkim pomaga utrzymać prawidłowy poziom nawilżenia. Jego lekka konsystencja zapewnia komfort stosowania i nie powoduje powstawania zaskórników.

Cena: 48zł

 

Zobacz też:

Kosmetyk tygodnia - kremowe żele Lirene