Program dla osób z problemami trądzikowymi - nowość

Po wakacyjnym okresie letnim przesuszona cera trądzikowa potrzebuje dokładnego oczyszczenia z martwych komórek naskórka i regeneracji. Oto nowości marki Uriage.

Uriage stworzyła linię kosmetyków przeznaczonych specjalnie do pielęgnacji skóry trądzikowej.

Oto one:

1) Łagodna maseczka peelingująca

Łagodna maseczka pilingująca Hyseac jest wielozadaniowa. Po pierwsze ma dokładnie oczyszczać skórę, wygładzać ją i matować. Bogaty skład formuły preparatu pozwala na zastosowanie go jako maseczka matująco wygładzająca (kaolin i kwasy owocowe) oraz jako piling złuszczający (mikrokuleczki ).

Cena: 53zł

2) Krem Hyseac z kwasami AHA

W kosmetyku postawiono na nowe rozwiązanie. Połączono kwasy owocowe w kompleks amfoteryczny, który z kolei pozwala na stopniowe uwalnianie się kwasów, tym samym nie wywołując efektu podrażnienia, który często pojawia się po zastosowaniu produktów zawierających kwasy. Ma złuszcza i wygładzać powierzchnię skóry redukując tym samym zaskórniki. Hamuje namnażanie się bakterii. Zmniejsza łojotok nie powodując efektu przesuszenia.

Cena: 48zł

3) Hyseac - krem regenerujący

Krem stworzony dla skóry przesuszonej, trądzikowej. Ma przynosić skórze szybko ulgę, koić i łagodzić podrażnienia. Odbudowuje prawidłową strukturę lipidową naskórka.
Przede wszystkim pomaga utrzymać prawidłowy poziom nawilżenia. Jego lekka konsystencja zapewnia komfort stosowania i nie powoduje powstawania zaskórników.

Cena: 48zł

 

Zobacz też:

Kosmetyk tygodnia - kremowe żele Lirene

 

 

Więcej o: