Męska strona Lady Gagi

Wydawałoby się, że Lady Gaga niczym już nas nie zaskoczy. Tymczasem gwiazda postanowiła zmienić tożsamość i wcielić się w rolę... sycylijskiego mechanika.

Lady Gaga przyzwyczaiła nas już do dziwnych kreacji, surrealistycznych nakryć głowy, niebotycznie wysokich obcasów, eksplodujących biustonoszy, sukni zrobionych z drutu lub puszek po pepsi wplątanych we włosy. Wciąż jednak szuka nowych środków wyrazu. We wrześniowej edycji japońskiego Vogue Hommes wcieliła się w... mężczyznę. Pomysł niezbyt oryginalny, ale w jej wydaniu tradycyjnie niezwykle efektowny. Oficjalnie twarzą okładki jest Jo Calderone - wschodząca gwiazda modellingu. Jo jest mechanikiem samochodowym z Palermo. Przez całe życie pracował w warsztacie ojca, a jego największym marzeniem jest otworzyć własny biznes. Debiutujący model - alter ego Lady Gagi - udzielił nawet wywiadu dla Vogue, w którym mówi o swoim życiu, jak również o niezwykłym spotkaniu z Lady Gagą podczas sesji zdjęciowej. Opowiada, jak wielkie zrobiła na nim wrażenie:

Ona jest cholernie piękna, zabawna i interesująca!

Hmmm... spodziewałyśmy się takiej wypowiedzi. Jo dodał, że Gaga bardzo wspierała go podczas sesji, mówiąc "Nie denerwuj się. Zostałeś stworzony do tej pracy".

Autorem zdjęć jest Nick Knight, natomiast stylistą Nicola Formichetti.

Jak Wam się podoba nowe wcielenie Lady Gagi?

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii.

DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI LULI I DORZUCAJ ZDJĘCIA SWOICH STYLIZACJI!