Trampki Converse

W najnowszej kolekcji marki Convers znaleźliśmy nietypowe trampki w militarno-napoleońskim  stylu. To hit czy kit?
Trampki Converse Najnowszy model butów marki Converse W najnowszej kolekcji marki Converse znalazły się nietypowe trampki w militarno-napoleońskim stylu. Sklep internetowy Net-A-Porter. Cena: ok. 105 euro Trampki Converse kojarzą się z klasyką, wygodą i casualowym stylem. Najpopularniejsze są klasyczne, jednokolorowe modele, które można zestawiać z różnymi stylizacjami. Pasują nawet do eleganckiego, wyjściowego stroju , bo jakiś czas temu przestały wywoływać poruszenie na salonach. Pomimo tego, że najlepiej sprzedają się kultowe klasyki projektanci marki nie przestają zaskakiwać. Co sezon wymyślają nowe, ciekawe modele. Były już All Star z podartego dżinsu, czarne ozdobione ćwiekami, a nawet cekinowe. Teraz czas na styl militarny. Trampki z najnowszej kolekcji Converse zrobione są z ciemnego denimu. Granatowe buty zostały ozdobione złotymi taśmami ułożonymi w misterne pętle kojarzące się z mundurami armii napoleońskich itp.. W miejscach dziurek doszyto złote kulki, a sznurowadła są przeplecione przez pętle z ozdobnej taśmy. Całość wygląda naprawdę ciekawie, a buty przyciągają wzrok. Ten model najlepiej zestawić ze spodniami rurkami, białym topem i złotą marynarką. Można je kupić w internetowym sklepie Net-A-Porter. Kosztują ok. 105 euro.

Trampki Converse kojarzą się z klasyką, wygodą i casualowym stylem. Najpopularniejsze są klasyczne, jednokolorowe modele, które można zestawiać z różnymi stylizacjami. Pasują nawet do eleganckiego, wyjściowego stroju , bo jakiś czas temu przestały wywoływać poruszenie na salonach. Pomimo tego, że najlepiej sprzedają się kultowe klasyki projektanci marki nie przestają zaskakiwać. Co sezon wymyślają nowe, ciekawe modele. Były już All Star z podartego dżinsu, czarne ozdobione ćwiekami, a nawet cekinowe. Teraz czas na styl militarny.

Trampki z najnowszej kolekcji Converse zrobione są z ciemnego denimu. Granatowe buty zostały ozdobione złotymi taśmami ułożonymi w misterne pętle kojarzące się z mundurami armii napoleońskich itp.. W miejscach dziurek doszyto złote kulki, a sznurowadła są przeplecione przez pętle z ozdobnej taśmy. Całość wygląda naprawdę ciekawie, a buty przyciągają wzrok. Ten model proponujemy zestawić ze spodniami rurkami, białym topem i złotą marynarką.

Jak Wam się podobają? To hit czy kit?

Można je kupić w internetowym sklepie Net-A-Porter. Kosztują ok. 105 euro.

Trampki Converse

Trampki Converse: