Diane von Furstenberg - kolekcja na jesień 2010

Najnowsza kolekcja królowej nowojorskiej mody Diane von Furstenberg to istny przegląd trendów na jesień/zimę 2010/2011.
Furstenberg na jesień Najnowsza kolekcja królowej nowojorskiej mody Diane von Furstenberg Kolekcja królowej nowojorskiej mody Diane von Furstenberg to przegląd trendów na jesień/zimę 2010/2011. W nadchodzącym sezonie stawiamy na nietypowe połączenia. Jesień i zima nie mogła by się obyć bez obszernych, wzorzystych swetrów, które są podstawą większości kolekcji. Również na pokazie marki Diane von Furstenberg modelki prezentowały piękne, wełniane, ciepłe okrycia, które zostały zestawione ze zwiewnymi sukienkami i ozdobnymi tunikami na wieczór. W nadchodzącym sezonie stawiamy bowiem na nietypowe połączenia. Mieszamy wzory, style i kolory, a ten wariacki trend jest przeciwieństwem spokojnej monochromii i minimalistycznych lat 60. Do eleganckiej, szykownej sukienki nie musicie szukać klasycznej marynarki. Możecie narzucić na nią wełniany sweter. Dozwolone jest też łączenie wzorów i choć bezpieczniejsze jest trzymanie się jednej palety barw, Diane namawia do szaleństw zestawiając niebieską sukienkę ze srebrno-złotą marynarką. Projektantka nie zapomina jednak o wielbicielkach klasyki, którym zaproponowała kreacje w męskim stylu. Podczas tworzenia "nowego garnituru" ze spodniami do połowy łydki Diane von Furtsenberg przyświecało pragnienie, by żyć męskim życiem w kobiecym ciele. Marynarki ozdobiła cekinami, rozetami z delikatnych jedwabi i innymi dekoracyjnymi aplikacjami, dzięki czemu nabrały kobiecego wyglądu. Projektantka postawiła na kobiecość w męskim wydaniu, czym odróżniła się od innych projektantów. W większości kolekcji pojawiły się bowiem męskie ubrania "niezmiękczone" nutką kobiecości. Diane przypomina, że oprócz wzorzystych sukni, swetrów i męskich garniturów w Waszej szafie nie może też zabraknąć skóry i weluru. To dwa najważniejsze materiały nadchodzącego sezonu. Odważni mogą się zdecydować na spodnie, a osoby preferujące bardziej klasyczny styl mogą wybrać skórzaną kurtkę lub kamizelkę i welurową spódnicę.

Jesień i zima nie mogła by się obyć bez obszernych, wzorzystych swetrów, które są podstawą większości kolekcji. Również na pokazie marki Diane von Furstenberg modelki prezentowały piękne, wełniane, ciepłe okrycia, które zostały zestawione ze zwiewnymi sukienkami i ozdobnymi tunikami na wieczór. W nadchodzącym sezonie stawiamy bowiem na nietypowe połączenia. Mieszamy wzory, style i kolory, a ten wariacki trend jest przeciwieństwem spokojnej monochromii i minimalistycznych lat 60.. Do eleganckiej, szykownej sukienki nie musicie szukać klasycznej marynarki. Możecie narzucić na nią wełniany sweter. Dozwolone jest też łączenie wzorów i choć bezpieczniejsze jest trzymanie się jednej palety barw, Diane namawia do szaleństw zestawiając niebieską sukienkę ze srebrno-złotą marynarką.

Projekt: Diane von Furstenberg (jesień/zima 2010/2011)

Projektantka nie zapomina jednak o wielbicielkach klasyki, którym zaproponowała kreacje w męskim stylu. Podczas tworzenia "nowego garnituru" ze spodniami do połowy łydki Diane von Furtsenberg przyświecało pragnienie, by żyć męskim życiem w kobiecym ciele. Marynarki ozdobiła cekinami, rozetami z delikatnych jedwabi i innymi dekoracyjnymi aplikacjami, dzięki czemu nabrały kobiecego wyglądu. Projektantka postawiła na kobiecość w męskim wydaniu, czym odróżniła się od innych projektantów. W większości kolekcji pojawiły się bowiem męskie ubrania "niezmiękczone" nutką kobiecości.

Projekt: Diane von Furstenberg (jesień/zima 2010/2011)

Diane przypomina, że oprócz wzorzystych sukni, swetrów i męskich garniturów w Waszej szafie nie może też zabraknąć skóry i weluru. To dwa najważniejsze materiały nadchodzącego sezonu. Odważni mogą się zdecydować na spodnie, a osoby preferujące bardziej klasyczny styl mogą wybrać skórzaną kurtkę lub kamizelkę i welurową spódnicę.

GALERIA!