18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Vogue Italia w 3D

Włoska redakcja Vogue'a po raz kolejny zaskakuje. Okładka październikowego numeru z piękną Mirandą Kerr na zdjęciu została zrobiona w 3D.

Już wcześniej zapowiadaliśmy wielki rozwój kariery Mirandy Kerr, ale o takich sukcesach nie myślała nawet ona sama. Jeszcze kilka miesięcy temu największym wyróżnieniem dla komercyjnej modelki kojarzącej się z bielizną Victoria's Secret była pojawienie się na okładce podrzędnego magazynu o modzie. Teraz Aniołek VS pojawia się w najbardziej prestiżowych wydaniach Vogue'a, a to jeszcze nie koniec. Żona Orlando Blooma została wyróżniona i jej zdjęcia zobaczymy we wrześniowych wydaniach hiszpańskiej i włoskiej edycji "biblii mody" oraz w trzech edytorialach w amerykańskim numerze.

Vogue Italia wrzesień 2010 Miranda Kerr

Na uwagę zasługuje zwłaszcza odważna, włoska edycja. Franca Sozzani po raz kolejny pokazała, że jej redakcja jest najbardziej innowacyjna. Dla nich 2D to za mało, dlatego zdecydowali się na zrobienie okładki i sesji w 3D, czym idealnie wpasowali się w najnowsze trendy. W środku numeru dołączone zostały specjalne okulary, dzięki którym zobaczycie w pełnej krasie kształty ponętnej Mirandy. Zdjęcie na okładkę zrobił Steven Meisel. Modelka ubrana w ciepłą kurteczkę trzyma na rekach Yorka - nazwanego Frankie. W środku numeru czytelników czeka kolejna niespodzianka - sesja "Mirana photographed by Steven Meisel".

Vogue Italia wrzesień 2010 Miranda Kerr

W edytorialu Miranda prezentuje swoje piękne ciało, które można jednak dokładnie obejrzeć wyłącznie w czerwono-niebieskich okularach. Trójwymiarowa okładka i sesja z październikowego Vogue Italia spowodowały szum medialny i zwróciły uwagę mediów. Jednak to jest nie pierwszy raz, gdy koncepcja 3D została wykorzystana w magazynie. W kwietniowym numerze Vogue Mexico Isabeli Fontana wzięła udział w podobnej sesji.

Jak podoba się Wam ten pomysł? Uważacie, że ten numer będzie się dobrze sprzedawać?

Pomysł na sesję w 3D: