Nowe wzory słynnej kratki Burberry

Oprócz klasycznej, najbardziej znanej kratki Burberry angielska marka ma jeszcze kilka równie udanych wzorów.
Nowe wzory słynnej kratki Burberry Angielska marka ma jeszcze kilka udanych wzorów Nowe wzory słynnej kratki Burberry. Oprócz klasycznej, najbardziej znanej kratki Burberry angielska marka ma jeszcze kilka równie udanych wzorów. Najsłynniejsza kratka nazwana "haymarket check" będąca symbolem marki Burberry po raz pierwszy została użyta w 1924 roku. Wykorzystano ją jako podszewkę do płaszcza. Kilkadziesiąt lat później, w 1967 roku zaczęto wykorzystywać ten wzór do ozdabiania parasolek, chustek i walizek. Dziś ten beżowo-biało-czarno-czerwony wzór jest zarejestrowanym znakiem. Kratka "Nova" została wprowadzona później. Była zaprojektowana z myślą o młodszych klientach marki. Jest ona powiększeniem "haymarket", ale zwykle układa się ją po skosie. W 2006 roku Christiopher Bailey wprowadził nową kratkę "House check", która jest modyfikacją "Nova check". Zrezygnowano w niej z poziomych czarno-białych pasów. Po raz pierwszy została ona zaprezentowana podczas pokazu wiosna/lato 2006. Ta krata dostępna była w kilku wersjach - tradycyjnej beżowej z pasami, jasnej, jakby pokrytej białą farbą i ciemnej. ta ostatnia była inspiracją do powstania kolejnego wzoru przyciemnionej wersja "Nova check" nazwanej "Smoked check", bo wygląda jakby została pokryta brązową farbą. Najnowszy wzór jest kolejną modyfikacją poprzednich. Biało-czarna karta spodoba się tradycjonalistom. Jest prosta i klasyczna dzięki czemu będzie pasować do stonowanych stylizacji. Marka Burberry przechodzi zmianę. Odmładza swoje kolekcje i zaskakuje nowoczesnymi rozwiązaniami. Z roku na rok odświeża również swój flagowy wzór. Jednak patrząc na wszystkie przemiany kraty "haymarket" mam wrażenie, że nie są coraz lepsze, a wręcz przeciwnie. Stają się mniej charakterystyczne i jakby brzydsze. Może to przyzwyczajanie, a może prawdziwa kratka Burberry jest tylko jedna.

Najsłynniejsza kratka nazwana "haymarket check" będąca symbolem marki Burberry po raz pierwszy została użyta w 1924 roku. Wykorzystano ją jako podszewkę do płaszcza. Kilkadziesiąt lat później, w 1967 roku zaczęto wykorzystywać ten wzór do ozdabiania parasolek, chustek i walizek. Dziś ten beżowo-biało-czarno-czerwony wzór jest zarejestrowanym znakiem.

Torba w kratkę Burberry - wzór

Kratka "Nova" została wprowadzona później. Była zaprojektowana z myślą o młodszych klientach marki. Jest ona powiększeniem "haymarket", ale zwykle układa się ją po skosie. W 2006 roku Christiopher Bailey wprowadził nową kratkę "House check", która jest modyfikacją "Nova check". Zrezygnowano w niej z poziomych czarno-białych pasów. Po raz pierwszy została ona zaprezentowana podczas pokazu wiosna/lato 2006. Ta krata dostępna była w kilku wersjach - tradycyjnej beżowej z pasami, jasnej, jakby pokrytej białą farbą i ciemnej. ta ostatnia była inspiracją do powstania kolejnego wzoru przyciemnionej wersja "Nova check" nazwanej "Smoked check", bo wygląda jakby została pokryta brązową farbą. Najnowszy wzór jest kolejną modyfikacją poprzednich. Biało-czarna karta spodoba się tradycjonalistom. Jest prosta i klasyczna dzięki czemu będzie pasować do stonowanych stylizacji.

Torba w kratkę Burberry - wzór

Marka Burberry przechodzi zmianę. Odmładza swoje kolekcje i zaskakuje nowoczesnymi rozwiązaniami. Z roku na rok odświeża również swój flagowy wzór. Jednak patrząc na wszystkie przemiany kraty "haymarket" mam wrażenie, że nie są coraz lepsze, a wręcz przeciwnie. Stają się mniej charakterystyczne i jakby brzydsze. Może to przyzwyczajanie, a może prawdziwa kratka Burberry jest tylko jedna. Co Wy o tym sądzicie? Która podoba się Wam najbardziej?

GALERIA!

Najbardziej podoba mi się wzór:
Więcej o: