Jude Law dla Diora - premiera reklamy!

Niedawno pisaliśmy o nadchodzącej premierze nowej reklamy perfum Dior. Zekranizowany przez Guy'a Ritchie krótki film jest już gotowy. W roli głównej Jude Law! Zobaczcie!
Jude Law w reklamie Diora Wyjątkowo interesujący spot Wyreżyserowany przez Guy'a Richie, krótki film reklamowy nowej perfum Dior jest już gotowy. W roli głównej pojawia się Jude Law. Muzyką zajął się zespół Muse Krótkometrażowy film będący wynikiem współpracy trzech Brytyjczyków, ma być nową formą reklamy marki Dior. Pięciominutowa ekranizacja została wyreżyserowana przez Guy'a Richie, główną rolę zagrał w niej jego ulubiony aktor - Jude Law, natomiast muzyką zajął się coraz bardziej znany na świecie zespół Muse. To nie tylko zwykła reklamówka nowego zapachu. Z taką formą dłuższego przekazu spotykamy się chyba po raz pierwszy. Być może otwiera to pewien nowy rozdział jeśli chodzi o reklamę. Filmik oddawać ma ducha zapachu "Homme". Reklama jest nie tylko oryginalna, ma również fabułę, a Jude Law jak zawsze prezentuje się znakomicie. W reklamie występuje też nowa dziewczyna Guy'a Richie, Michaela Kocianova. Możemy się tylko domyślać, że kariera 21 - letniej modelki ze Słowacji, z którą spotyka się reżyser potoczy się teraz ze znacznie większym rozmachem. Guy Richie, który uważa, że piękno go nudzi, podobno zakochał się w nosie modelki.

Ten krótkometrażowy film, który ma być nową formą reklamy marki Dior to współpraca trzech Brytyjczyków. Właściwie dwóch i jednego zespołu. 5 minutowa ekranizacja została wyreżyserowana przez Guy'a Ritchie, główną rolę zagrał w niej jego ulubiony aktor - Jude Law, natomiast muzyką zajął się coraz bardziej znany na świecie zespół - Muse (ostatnio mieliśmy okazję gościć ich w Polsce na Coke Live Music Festival w Krakowie).

To nie tylko zwykła reklamówka nowego zapachu. Z taką formą dłuższego przekazu spotykamy się chyba po raz pierwszy. Być może otwiera to pewien nowy rozdział jeśli chodzi o reklamę. Filmik oddawać ma ducha zapachu "Homme". Reklama jest nie tylko oryginalna, ma również fabułę, a Jude Law jak zawsze prezentuje się znakomicie. Faktycznie szybko wciąga w swój klimat.

W reklamie występuje też nowa dziewczyna Guy'a Ritchie - Michaela Kocianova. Możemy się tylko domyślać, że kariera 21 - letniej modelki ze Słowacji, z którą spotyka się reżyser potoczy się teraz ze znacznie większym rozmachem. Guy Ritchie, który uważa, że piękno go nudzi, podobno zakochał się w nosie modelki. Ciekawe...

Sprawdźcie jak wygląda całość filmu reklamowego:

K.B.

W naszej galerii znajdziecie też kilka zdjęć modelki

 

Zobacz też:

Nowy zapach Jesusa del Pozo

Jak podoba ci się film reklamowy Diora?