Naszyjniki Defiles from Paris

Naszyjniki z kolekcji Défilés From Paris to hołd dla tendencji i osób, które je tworzą oraz tych, którzy je noszą. To biżuteria dla prawdziwych wielbicieli mody.
Naszyjniki Defiles Kolorowe i radosne naszyjniki Nathalie Queyraud Nathalie Queyraud stworzyła kolekcję naszyjników Défilés From Paris z wizerunkami postaci ze świata mody m.in. Anną Wintour, Coco Chanel. Cena: 148 euro Naszyjniki z kolekcji Défilés From Paris to hołd dla tendencji i osób, które je tworzą oraz tych, którzy je noszą. To biżuteria dla prawdziwych wielbicieli mody. Kiedyś ludzie świata mody byli anonimowi. Niektórzy czytelnicy znali nazwiska redaktorów i dziennikarzy mody, ale nie byli oni gwiazdami. Ich zdjęcia pojawiały się w mediach niezwykle rzadko. Jednak w dobie Internetu to się zmieniło. Ludzie ze świata mody stali się znani, rozpoznawalni, a wielu z nich można nawet nazwać gwiazdami. Nathalie Queyraud projektantka stojąca za sukcesem Defiles from Paris postanowiła zaprezentować swoją miłość do świata mody i stworzyła kolekcję kolorowych naszyjników z wizerunkami osobowości ze świata mody. Swój strój można ozdobić eleganckim dodatkiem z Anną Wintour, Coco Chanel, czy suknią z kolekcji Viktor&Rolf. Naszyjniki są pokryte emalią, dzięki czemu wyglądają jakby były ceramiczne. Są radosne, niesamowite i jedyne w swoim rodzaju. Pomysł Nathalie jest naprawdę ciekawy, zaskakujący i niezwykle oryginalny. Naszyjniki można kupić w internetowym sklepie LuisaViaRoma. Kosztują 148 euro.

Kiedyś ludzie świata mody byli anonimowi. Niektórzy czytelnicy znali nazwiska redaktorów i dziennikarzy mody, ale nie byli oni gwiazdami. Ich zdjęcia pojawiały się w mediach niezwykle rzadko. Jednak w dobie Internetu to się zmieniło. Ludzie ze świata mody stali się znani, rozpoznawalni, a wielu z nich można nawet nazwać gwiazdami.

Nathalie Queyraud projektantka stojąca za sukcesem Defiles from Paris postanowiła zaprezentować swoją miłość do świata mody i stworzyła kolekcję kolorowych naszyjników z wizerunkami osobowości ze świata mody. Swój strój można ozdobić eleganckim dodatkiem z Anną Wintour, Coco Chanel, czy suknią z kolekcji Viktor&Rolf. Naszyjniki są pokryte emalią, dzięki czemu wyglądają jakby były ceramiczne. Są radosne, niesamowite i jedyne w swoim rodzaju. Pomysł Nathalie jest naprawdę ciekawy, zaskakujący i niezwykle oryginalny.

Naszyjniki można kupić w internetowym sklepie LuisaViaRoma. Kosztują 148 euro.

Jak Wam się podobają? GALERIA!

Yves Saint Laurent, Sonia Rykiel, Alber Elbaz, Jean-Paul Gauthier, Coco Chanel, John Galliano, Karl Lagerfeld, Azzedine Alaia et Naomi Campbell, Victor & Rolf

Najbardziej podoba mi się naszyjnik: