Ekstrawagancja w klasycznej oprawie - pokaz Richie Rich

Kojący, artystyczny początek. Do tego kobiece, grzeczne sukienki, odpowiednia dawka ekstrawagancji i gwiazda na koniec. Taki był pokaz kolekcji Richie Rich na wiosnę/lato 2011.
Pokaz Richie Rich Ekstrawagancja w klasycznej oprawie Kojący, artystyczny początek, odpowiednia dawka ekstrawagancji i gwiazda na koniec. Właśnie tak wyglądał pokaz kolekcji Richie Rich na wiosnę/lato 2011 Pokaz kolekcji to najważniejsze wydarzenie w sezonie. Powinien być odpowiednio przygotowany, perfekcyjny i ciekawy. Wiele marek uważa, że nie wystarczą znane modelki i ładne ubrania. Widzowie lepiej zapamiętują show, co doskonale wykorzystała firma Victoria's Secret. W podobnym kierunku poszedł Richie Rich. Nie była to zwykła prezentacja kolekcji przy dobrej muzyce, a ciekawe przedstawienie. Pokaz jego najnowszej kolekcji na wiosnę/lato 2011 rozpoczął się z opóźnieniem, co zdenerwowało widzów. Ich nerwy doskonale ukoiła dawka baletu i dobrej muzyki. Inspiracją kolekcji było bowiem Lincoln Center, miejsce sztuki. Proporcje między nudą a kontrowersją były idealnie zachowane. Połączenie dobrej muzyki, sztuki z kreacjami jakby z dwóch odmiennych biegunów wypadło naprawdę interesująco.

Pokaz kolekcji to najważniejsze wydarzenie w sezonie. Powinien być odpowiednio przygotowany, perfekcyjny i ciekawy. Wiele marek uważa, że nie wystarczą znane modelki i ładne ubrania. Widzowie lepiej zapamiętują show, co doskonale wykorzystała firma Victoria's Secret.

W podobnym kierunku poszedł Richie Rich. Nie była to zwykła prezentacja kolekcji przy dobrej muzyce, a ciekawe przedstawienie. Pokaz jego najnowszej kolekcji na wiosnę/lato 2011 rozpoczął się z opóźnieniem, co zdenerwowało widzów. Ich nerwy doskonale ukoiła dawka baletu i dobrej muzyki. Inspiracją kolekcji było bowiem Lincoln Center, miejsce sztuki.

Kolekcja Richie Rich (wiosna/lato 2011)

Pierwsza część kolekcji składała się z grzecznych, kobiecych sukienek z falbanami. Błękit, szarości i biel ożywione zostały fuksją. Pojawił się też turkus w zestawiono z brązem. Sporo było falban, warstw, kokard i marszczeń. Gdzieniegdzie pojawiły się cekiny i prześwitujące tkaniny. Ta część kolekcji była ładna i grzeczna. Zupełnie nie podobna do ekscentrycznego stylu Richiego, jednak projektant nie zawiódł. Po tej spokojnej części przyszedł czas na modowe szaleństwo. Długa, tiulowa spódnica zestawiona z bluzką z kolorowym nadrukiem bardziej pasowała do szalonego stylu projektanta niż koktajlowa sukienka z falbanami. Podobnie jak zestaw, który w finale zaprezentowała Ellen DeGeneres - srebrny garnitur, kolorową koszulkę i trampki. Jednak te stylizacje były spokojne w porównaniu z tym, co modele i modelki zaprezentowali pod koniec pokazu. Styliści Richie Rich panom zaproponowali noszenie skórzanych gorsetów, rękawiczek w panterkę i majtek z falbanami. Co o tym sądzicie?

Kolekcja Richie Rich (wiosna/lato 2011)

Pokaz Richie Rich był odpowiednio zaranżowany. Proporcje między nudy a kontrowersją były idealnie zachowane. Połączenie dobrej muzyki, sztuki z kreacjami jakby z dwóch odmiennych biegunów wypadło naprawdę interesująco.

Richie Rich Spring/Summer 2011 fashion show New York Fashion Week -music act

Richie Rich Spring/Summer 2011 fashion show Ballet opening act

Pokaz Richie Rich:
Więcej o: