Fryzury i makijaże z wybiegów Mediolanu

Obejrzyjcie naszą galerię i zobaczcie jakie fryzury i makijaże królowały na wybiegach w Mediolanie!

Jeśli chodzi o fryzury - możemy zaobserwować postawienie projektantów na proste rozwiązania. Wyraźnie widać to szczególnie na pokazie Dolce Gabbany. Przedziałek na środku i włosy upięte delikatnie z tyłu głowy. Dobrze wpasowuje się w ramy stylizacji typowo biurowej. W makijażu głównym akcentem są ciemniejsze usta. Jest to zresztą dominujący trend w makijażu tego sezonu.

Jeśli chodzi o stylizacje Antoniego Marrasa - to mimo, iż fryzury są równie skromne wyglądają dość ciekawie. Na głowie panuje bowiem delikatny kontrolowany bałagan. W makijaż również usta grają role pierwszoplanową.

Kolekcja Blugirl jest bardzo delikatna i dziewczęca. W tejże samej konwencji pozostają fryzury oraz makijaże. Gładko zaczesane do tyłu włosy. Natapirowany kucyk przewiązany dodatkową gumką, bardzo delikatny i eteryczny makijaż sprawia, że cała stylizacja wygląda jakby modelka przybyła właśnie z bajecznego snu.

Ostatnio dużo pisało się o modnych wygolonych włosach z boku głowy. Projektanci: John Richmond oraz Enrico Coveri pokazują jak w inny sposób można uzyskać podobny efekt. Okazuje się, że wycinanie włosów wcale nie jest potrzebne. Fryzura jest równie ciekawa i jakże prosta do wykonania!

Zapraszamy do naszej galerii!

 

Zobaczcie też:

Tęczowe pasemka Katy Perry - hit, czy kit?

Jak podobają ci się fryzury z wybiegów Mediolanu?
Więcej o: