Polskie gwiazdy promują polskich projektantów

Na balu fundacji TVN Nie jesteś sam wiele gwiazd postawiło na polskich projektantów. Oczywiście w czołówce znów był duet Paprocki & Brzozowski.
Ulubieńcy gwiazd Polskie gwiazdy promują polskich projektantów Na balu fundacji TVN Nie jesteś sam wiele gwiazd postawiło na polskich projektantów. Oczywiście w czołówce znów był duet Paprocki & Brzozowski. Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski od lat należą do ulubieńców gwiazd. I ciężko zapracowali na swoją popularność. Nieraz można było usłyszeć opinię, że to właśnie oni szczególnie dbają o sławne klientki i nie ignorują zjawiska, jakim jest showbiznes. Świetnie wiedzą, że często to od znanej ambasadorki zależy sukces marki. Nie bali się projektować dla Dody, chociaż wielu projektantów woli na zawsze pozostać w cieniu niż być kojarzonymi z tak kontrowersyjną gwiazdą. Chociaż trendy i mody na nazwiska przemijają, duet Paprocki & Brzozowski wciąż trzyma się świetnie i inspiruje gwiazdy. Na balu fundacji TVN Nie jesteś sam w kreacjach z wiosenno - letniej kolekcji P&B pojawiła się Karolina Malinowska i Edyta Herbuś. Obie postawiły na połyskujące, zwiewne, srebrne kreacje, ale wyglądały zupełnie inaczej. W asymetrycznej, mieniącej się sukience Edyta wyglądała absolutnie szykownie, ale też bezpiecznie. Karolina Malinowska wybrała odważniejszą kreację i niestety miała już okazję spotkać się z niejednym słowem krytyki. Rozłożystej kreacji z "kosmicznego", srebrnego materiału zarzucano, że jest bezkształtna, ale zwróćcie uwagę jak wyjątkowo układa się w ruchu! Paprocki & Brzozowski nie byli jedynymi polskimi projektantami, których kreacje pojawiły się na balu. Na polskich twórców postawiła również Kinga Rusin i Małgorzata Kożuchowska, które pojawiły się w kreacjach Łukasza Jemioła i Dawida Wolińskiego, który zresztą również był obecny na balu i nie odstępował Małgorzaty o krok.

Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski od lat należą do ulubieńców gwiazd. I ciężko zapracowali na swoją popularność. Nieraz można było usłyszeć opinię, że to właśnie oni szczególnie dbają o sławne klientki i nie ignorują zjawiska, jakim jest showbiznes. Świetnie wiedzą, że często to od znanej ambasadorki zależy sukces marki. Nie bali się projektować dla Dody, chociaż wielu projektantów woli na zawsze pozostać w cieniu niż być kojarzonymi z tak kontrowersyjną gwiazdą. Chociaż trendy i mody na nazwiska przemijają, duet Paprocki & Brzozowski wciąż trzyma się świetnie i inspiruje gwiazdy.

Paprocki & Brzozowski, wiosna/lato 2010

Na balu fundacji TVN Nie jesteś sam w kreacjach z wiosenno - letniej kolekcji P&B pojawiła się Karolina Malinowska i Edyta Herbuś. Obie postawiły na połyskujące, zwiewne, srebrne kreacje, ale wyglądały zupełnie inaczej. W asymetrycznej, mieniącej się sukience Edyta wyglądała absolutnie szykownie, ale też bezpiecznie. Karolina Malinowska wybrała odważniejszą kreację i niestety miała już okazję spotkać się z niejednym słowem krytyki. Rozłożystej kreacji z "kosmicznego", srebrnego materiału zarzucano, że jest bezkształtna, ale zwróćcie uwagę jak wyjątkowo układa się w ruchu!

Paprocki & Brzozowskinie byli jedynymi polskimi projektantami, których kreacje pojawiły się na balu. Na polskich twórców postawiła również Kinga Rusin i Małgorzata Kożuchowska, które pojawiły się w kreacjach Łukasza Jemioła i Dawida Wolińskiego, który zresztą również był obecny na balu i nie odstępował Małgorzaty o krok.