Anna Jagodzińska w kampanii bizuterii YES

Anna Jagodzińska dostaje coraz więcej ofert z Polski. Możemy ją podziwiać na billboardach Reserved, a pod koniec roku zobaczymy ją w kampanii biżuterii YES.
Jagodzińska: kampania YES Jagodzińska dostaje więcej ofert z Polski: czas na biżuterię YES Polska zaczęła doceniać Annę Jagodzińską. Możemy ją obecnie podziwiać na billboardach Reserved, a pod koniec roku zobaczymy modelkę w kampanii biżuterii YES Magnetyzm Anny Marii Jagodzińskiej, gwiazdy światowych wybiegów, już niebawem będzie można podziwiać w kampanii YES. 23-letnia top modelka, należąca do światowej czołówki, zdecydowała się na współpracę z polską marką biżuteryjną z Poznania. Przedstawicieli firmy uwiodła kobiecość i uroda Anny Jagodzińskiej, które doskonale korespondują z marką YES.Ponadto Anna jest pasjonatką pięknych dodatków. Modelka uważa, że biżuteria to kropka nad "i", która odmienia nawet najprostsze zestawy. Ania na co dzień stawia na stonowaną stylistykę, a klasyczne i dość minimalistyczne stroje ożywia właśnie nietypowymi dodatkami. To z powodu tej słabości do biżuterii modelka zgodziła się na reklamowanie firmy YES. Efekty tej współpracy w obiektywie Mateusza Stankiewicza będziemy mogli podziwiać już w grudniu. Pod koniec roku odbędzie się premiera najnowszej kampanii marki oraz kalendarza na rok 2011 z Anną Jagodzińską w roli głównej. Zatrudnienie sławnej modelki do kampanii firmy YES to znakomite posunięcie. Jednym z czołowych graczy na rynku biżuterii i głównych konkurentów poznańskiej marki jest firma APART, której twarzą od kilku sezonów jest była Miss Świata Aneta Kręglicka.

Magnetyzm Anny Marii Jagodzińskiej, gwiazdy światowych wybiegów, już niebawem będzie można podziwiać w kampanii YES. 23-letnia top modelka, należąca do światowej czołówki modelingu, zdecydowała się na współpracę z polską marką biżuteryjną z Poznania.

Przedstawicieli firmy YES uwiodła kobiecości i uroda Anny Jagodzińskiej, które doskonale korespondują z marką. W dodatku Anna jest pasjonatką pięknych dodatków. Modelka uważa, że biżuteria to kropka nad "i", która odmienia nawet najprostsze zestawy. Ania na co dzień stawia na styl casualowy, a klasyczne i dość minimalistyczne stylizacje ożywia właśnie nietypowymi dodatkami. To z powodu tej słabości do biżuterii modelka zgodziła się na reklamowanie firmy YES.

Efekty tej współpracy w obiektywie Mateusza Stankiewicza będziemy mogli podziwiać już w grudniu. Pod koniec roku odbędzie się premiera najnowszej kampanii marki oraz kalendarza na rok 2011 z Anną Jagodzińską w roli głównej.

Anna Jagodzińska podczas sesji do najnowszej kampanii reklamowej biżuterii YES

Zatrudnienie sławnej modelki do kampanii firmy YES to znakomite posunięcie. Jednym z czołowych graczy na rynku biżuterii i głównych konkurentów poznańskiej marki jest firma APART, której twarzą od kilku sezonów jest była miss świata Aneta Kręglicka. Firma YES wybrała więc równie sławną i piękną osobę na swojego promotora, która należy do czołówki modelingu.

Więcej o: