Eva Minge w Nowym Jorku!

Polska projektantka, Ewa Minge zaprezentowała swoją kolekcję na wiosnę 2011 podczas nowojorskiego tygodnia mody. Zobaczcie GALERIĘ.
Eva Minge w Nowym Jorku! Eva Minge zaprezentowała kolekcję na wiosnę 2011 w Nowym Jorku Polska projektantka Eva Minge podczas nowojorskiego tygodnia mody zaprezentowała kolekcję wiosenną i rzeczy zaprojektowane na 30-lecie Solidarności W Polsce Eva Minge znana jest ze swojego ozdobnego stylu. W jej kolekcjach często dominują zwierzęce wzory, błyszczące materiały i dekoracyjne ozdoby. Jednak kolekcja zaprezentowana podczas New York Fashion Week jest zupełnie inna i naprawdę zaskakuje. Projektantka zaprezentowała delikatniejsze, mniej wyzywające kreacje niż zwykle. Cudowne suknie wieczorowe z tiulowym dołem, drapowane, koktajlowe sukienki, delikatne bluzki ozdobione eleganckimi wykończeniami i niezwykły, wieczorowy kombinezon naprawdę zachwycają. Warto zwrócić też uwagę na żakiety z doskonałych materiałów wykończone ozdobnymi kamieniami trochę w stylu Lagerfelda dla Chanel. Eva Minge postawiła na neutralne barwy - brązy, beże, złoto i biel ze srebrem. Pojawiły się też uwielbiane przez nią zwierzęce wzory, ale w niewielkiej ilości, dzięki czemu udało się idealnie przejść z delikatnych barw na skórę i brązy. Część kolekcji utrzymana jest w stylu eleganckiego safari. To połączenie podróżniczego casualu z wieczornym szykiem. Koszule z kieszeniami zostały uszyte z delikatnych, prześwitujących materiałów. Do tego skóra i niesamowite dodatki. Piękne, duże zamszowe torby, wiązane sandały i niesamowite okulary to doskonałe wykończenia ciekawych stylizacji. Fasony podkreślają sylwetkę. Wiązania w talii, skośne cięcia, marszczenia i drapowania nadają kobiecych kształtów. Polska projektantka wiosną 2011 radzi pokazywać plecy. Większość jej sukni ma piękne wycięcia z tyłu. Oczywiście pojawiły się też rzeczy z kolekcji zaprojektowanej na 30-lecie Solidarności, czym Ewa Minge promuje Polskę za granicą. Brawa za udany pokaz!

W Polsce Eva Minge znana jest ze swojego ozdobnego stylu. W jej kolekcjach często dominują zwierzęce wzory, błyszczące materiały i dekoracyjne ozdoby. Jednak kolekcja zaprezentowana podczas New York Fashion Week jest zupełnie inna i naprawdę zaskakuje.

Projekt: Eva Minge (wiosna 2011)

Projektantka zaprezentowała delikatniejsze, mniej wyzywające kreacje niż zwykle. Cudowne suknie wieczorowe z tiulowym dołem, drapowane, koktajlowe sukienki, delikatne bluzki ozdobione eleganckimi wykończeniami i niezwykły, wieczorowy kombinezon naprawdę zachwycają. Warto zwrócić też uwagę na żakiety z doskonałych materiałów wykończone ozdobnymi kamieniami trochę w stylu Lagerfelda dla Chanel.

Projekt: Eva Minge (wiosna 2011)

Eva Minge postawiła na neutralne barwy - brązy, beże, złoto i biel ze srebrem. Pojawiły się też uwielbiane przez nią zwierzęce wzory, ale w niewielkiej ilości, dzięki czemu udało się idealnie przejść z delikatnych barw na skórę i brązy. Część kolekcji utrzymana jest w stylu eleganckiego safari. To połączenie podróżniczego casualu z wieczornym szykiem. Koszule z kieszeniami zostały uszyte z delikatnych, prześwitujących materiałów. Do tego skóra i niesamowite dodatki. Piękne, duże zamszowe torby, wiązane sandały i niesamowite okulary to doskonałe wykończenia ciekawych stylizacji.

Projekt: Eva Minge (wiosna 2011)

Fasony podkreślają sylwetkę. Wiązania w talii, skośne cięcia, marszczenia i drapowania nadają kobiecych kształtów. Polska projektantka wiosną 2011 radzi pokazywać plecy. Większość jej sukni ma piękne wycięcia z tyłu. Oczywiście pojawiły się też rzeczy z kolekcji zaprojektowanej na 30-lecie Solidarności, czym Ewa Minge promuje Polskę za granicą. szkoda, ze tylko koszulki są ładne. Nas kryształki ułożone w hasło kolekcji nie zachwycają, ale całość wypadła naprawdę dobrze, a kilka projektów z kolekcji Eva Minge na wiosnę 2011 miło nas zaskoczyło. Brawa za udany pokaz!

GALERIA!

Kolekcja Eva Minge:
Więcej o: