Kolekcja toreb Chanel Cocoon - GALERIA!

Słyszeliście o kolekcji akcesoriów Coco Cocoon? Naprawdę warto poznać casualowe oblicze Chanel.
Torby Chanel Cocoon Linia toreb łącząca luksus i modę sportową W kolekcji Coco Cocon można znaleźć praktyczne i piękne torby w różnych rozmiarach i kształtach. Są świetnie wykończone i zrobione z wysokiej jakości materiałów Karl Lagerfeld chcąc utrzymać tradycję Chanel nie odrzucając nowoczesności stworzył linię akcesoriów i toreb nazwaną Coco Cocoon. Składa się ona z praktycznych dodatków, które zachowują luksusowy status produktów francuskiej marki. Główną propozycją są torby Chanel w różnych rozmiarach i kształtach. Większość z nich została wykonana z nylonu, ale w ofercie znajdziecie również modele z jagnięcej skóry. Niektóre z nich są dwustronne, zgodnie z hasłem Coco Chanel, że prawdziwy luksus jest wtedy, gdy coś jest równie piękne w środku, jak na zewnątrz. Torebki są praktyczne i piękne, funkcjonalne i wyrafinowane. Doskonale sprawdzą się na co dzień i weekendowe wypady. Te casualowe projekty zachowują jednak wysoką jakość i urok produktów Chanel.

Karl Lagerfeld chcąc utrzymać tradycję Chanel nie odrzucając nowoczesności stworzył linię akcesoriów i toreb nazwaną Coco Cocoon. Składa się ona z praktycznych dodatków, które zachowują luksusowy status produktów francuskiej marki. Główną propozycją są torby Chanel w różnych rozmiarach i kształtach. Większość z nich została wykonana z nylonu, ale w ofercie znajdziecie również modele z jagnięcej skóry. Niektóre z nich są dwustronne, zgodnie z hasłem Coco Chanel, że prawdziwy luksus jest wtedy, gdy coś jest równie piękne w środku, jak na zewnątrz.

Kolekcja toreb Chanel Cocoon

Torebki są praktyczne i piękne, funkcjonalne i wyrafinowane. Doskonale sprawdzą się na co dzień i weekendowe wypady. Te casualowe projekty zachowują jednak wysoką jakość i urok produktów Chanel. Są doskonale wykończone i zrobione z wysokiej jakości materiałów. Linia łączy luksus i modę sportową.

Coco Cocoon to młodzieżowe oblicze trochę "skostniałej" marki Chanel. Twarzą kolekcji w tym sezonie jest Vanessa Paradis. Kolekcję na wiosnę/lato 2010 reklamowała Lily Allen.

GALERIA!

Więcej o: