Opaska Unique Topshop

Odważnym kobietom lubiącym bawić się modą proponujemy niezwykłą opaskę z kolekcji Topshop Unique.
Opaska Unique Topshop Niezwykła opaska dla odważnych kobiet, które lubią bawić się modą W "zwierzęcej" kolekcji Unique uwagę przykuwa opaska w kształcie rogów jelenia wykonana z czarnej skóry. Do kupienia w sklepie Topshop. Cena: 80 funtów Jednym z trendów jesieni i zimy 2010/2011 jest tzw. sezon na polowanie. Jean-Charles de Castelbajac oraz firma Unique stworzyli "zwierzęce" kolekcje i proponują przebierać się za sarny, wiewiórki, jelenie i niedźwiedzie. Nie wszyscy odważą się na takie eksperymenty, ale oczywiście tego trendu nie trzeba brać dosłownie. W zupełności wystarczy futerko i nietypowa czapka lub opaska, jak choćby ta z najnowszej kolekcji Unique. Opaska w kształcie rogów jelenia to idealna propozycja dla osób, które lubią nietypowe dodatki. Ta wyjątkowa ozdoba została w całości wykonana z czarnej skóry. Można ją kupić w sklepie internetowym Topshop. Kosztuje 80 funtów.

Jednym z trendów jesieni i zimy 2010/2011 jest tzw. "sezon na polowanie". Jean-Charles de Castelbajac oraz firma Unique stworzyli "zwierzęce" kolekcje i proponują przebierać się za sarny, wiewiórki, jelenie i niedźwiedzie. Nie wszyscy oczywiście odważą się na takie przebieranki, ale jak zwykle tego trendu nie trzeba brać dosłownie. Wystarczy futerko i nietypowa czapka lub opaska, jak choćby ta z kolekcji Unique.

Jeśli lubicie nietypowe dodatki, to opaska Topshop Unique w kształcie rogów jelenia będzie idealna. Została ona zrobiona z czarnej skóry. Czy ten projekt ma szansę zawojować ulice, jak słynne, królicze uszy Jacobsa?

Jak Wam się podoba opaska Unique?

Można ją kupić w sklepie internetowym Topshop. Kosztuje 80 funtów.

Królicze uszy podbijają ulicę

Delfina Fendi / hanneli.com / sartorialist.com

Opaska z rogami jelenia kontra królicze uszy: