Revlon kreuje jesienne trendy - kolejna odsłona!

Wspominaliśmy już o zapowiedziach trendów w makijażu jesień/zima 2010, które marka Revlon prezentowała podczas London, Paris & New York Fashion Week. W sklepach pojawiają się kolejne modne nowości.
Revlon kreuje jesienne trendy W sklepach pojawiają się kolejne modne nowości Najmodniejszym kolorem nadchodzącego sezonu według marki Revlon zdecydowanie będzie brąz. Zarówno na ustach, jak i na oczach dla podkreślenia konturów. Najmodniejszym kolorem nadchodzącego sezonu według marki Revlon zdecydowanie będzie brąz. Zarówno na ustach, jak i na oczach dla podkreślenia konturów. Ten kolor będzie królował w każdej postaci: różne odcienie, różne faktury pomieszane ze sobą będą tworzyły nową głębię koloru. Przygaszone i delikatnie podkreślone usta pomalowane pomadką Super Lustrous w kolorze MINT. Brąz powraca tu w nowym wcieleniu. Drugim kolorem, które tak naprawdę nigdy nie wychodzi z mody jest krwista czerwień. Ten seksowny kolor nawiązywać ma do królującego w zeszłym roku na wybiegach głębokiego fioletu w stylu gotyckim. W nadchodzącym sezonie nie zapominajcie o krwistej czerwieni na paznokciach - znów będzie hitem!

Najmodniejszym kolorem nadchodzącego sezonu według marki Revlon zdecydowanie będzie brąz. Zarówno na ustach, jak i na oczach dla podkreślenia konturów. Ten kolor bedzie królował w każdej postaci: różne odcienie, różne faktury pomieszane ze sobą będą tworzyły nową głębię koloru.

Przygaszone i delikatnie podkreślone usta pomalowane pomadką Super Lustrous w kolorze MINK. Brąz powraca tu w nowym wcieleniu.

Super Lustrous MINT ( 29zł)

Drugim kolorem, które tak naprawdę nigdy nie wychodzi z mody jest krwista czerwień.

Ten seksowny kolor nawiązywać ma do królującego w zeszłym roku na wybiegach głębokiego fioletu w stylu gotyckim. W nadchodzącym sezonie nie zapominajcie o krwistej czerwieni na paznokciach - znów będzie hitem!

Picture 6070

Resztę wchodzących na rynek nowości wraz ze zdjęciami z pokazów znajdziecie w naszej galerii!