Pająki i hydranty, czyli nowe wyzwania w "Top Model"

W czwartym odcinku "Top Model. Zostań modelką" mogłyśmy zobaczyć, jak uczestniczki radzą sobie na wybiegu i podczas ekstremalnych sesji zdjęciowych.
Wyzwania w "Top Model" Pająki i hydranty, czyli ekstremalna sesja zdjęciowa W czwartym odcinku programu "Top Model" uczestniczki pozowały w ekstremalnej sesji zdjęciowej z pająkami, wężami i prusakami. Wszystkie były zaskakująco dzielne Uczestniczki programu "Top Model. Zostań modelką" mieszkają już w willi i zmagają się z kolejnymi wyzwaniami. W czwartym odcinku mogliśmy zobaczyć metamorfozę kandydatek. Nowe fryzury i makijaż odmieniły dziewczyny nie do poznania. W nowym image'u kandydatki zadebiutowały na wybiegu rozstawionym na Krakowskim Przedmieściu. Dziewczyny prezentowały najnowszą kolekcję Łukasza Jemioła. Najlepiej poradziła sobie Paulina Godlewska, która w nagrodę wraz ze wskazaną przez siebie uczestniczką wzięła udział w sesji dla "Glamour". Ponadto dziewczęta pozowały w ekstremalnej sesji zdjęciowej z pająkami, wężami i prusakami. Trzeba przyznać, że były zaskakująco dzielne. Większości dziewczyn udało się ukryć strach i zrobić na jury duże wrażenie.

Uczestniczki programu mieszkają już w willi i zmagają się z kolejnymi wyzwaniami. Tym razem dziewczęta odwiedziła Anja Rubik, która dawała debiutantkom wskazówki. W czwartym odcinku mogliśmy zobaczyć metamorfozę kandydatek. Nowe fryzury i makijaż odmieniły dziewczyny nie do poznania. W nowym image'u kandydatki zadebiutowały na wybiegu rozstawionym przed bardzo szeroką publicznością, na Krakowskim Przedmieściu. Dziewczyny prezentowały najnowszą kolekcję Łukasza Jemioła - z różnym skutkiem (włącznie z założeniem kreacji "do góry nogami"). Najlepiej poradziła sobie Paulina Godlewska, która w nagrodę wraz ze wskazaną przez siebie uczestniczką wzięła udział w sesji dla "Glamour". Inne kandydatki na Top Model również mogły potrenować pozowanie, niestety w sesjach, które były mniej "glamour". Dziewczęta pozowały z pająkami, wężami i prusakami, a my musimy przyznać, że były zaskakująco dzielne! Większości dziewczyn na zdjęciach udało się ukryć strach i zrobić na jury duże wrażenie. W tym odcinku zasoczyła nas Paulina Pszech, która bardzo się otworzyła przed kamerami mówiąc o tragicznych wydarzeniach z jej prywatnego życia. Dała o sobie znać również Emilia Pietras, która pokazała, że potrafi wyciągnąć pazurki, jak jej się coś nie podoba - w tym przypadku fryzura. W odcinku odpadła jedna kandydatka - Zuza Walkowiak. Jury oceniło, że najgorzej radzi sobie przed obiektywem.  O tytuł Top Model dalej będzie walczyć 12 kandydatek.

Co sądzicie o tym odcinku?

W galerii znajdziecie zdjęcia autorstwa Roberta Wolańskiego, z ekstremalnej sesji dziewczyn.