Makijaż w stylu Megan Fox - WIDEO!

Makijaż Megan Fox jest bardzo specyficzny. Czy mocniejszy, czy bardziej naturalny zwykle opiera się na podobnych zasadach. Zobaczcie też WIDEO!

Oto instruktaż:

1) Bardzo ważnym elementem jest odpowiednie rozświetlenie cery. Zacznijcie od bazy pod podkład. Następnie zakryjcie wszelkie nierówności. Użyjcie odpowiedniego do swego rodzaju cery podkładu. Jasnym korektorem w płynie rozjaśnijcie okolice oczu.

2) Kolejnym elementem, który jest bardzo ważny w makijażu aktorki jest podkreślenie brwi. Najlepiej użyjcie do tego celu ciemno - brązowego, matowego cienia.

3) Do powiek użyjcie jasnego waniliowego cienia. Nałóżcie go na całą górną powiekę, może być to też delikatnie brzoskwiniowy odcień, jaśniejszym odcieniem natomiast podkreślcie łuk brwiowy.

4) Najważniejszym elementem makijażu są jednak czarne kreski. Jeśli nie macie wprawy w posługiwaniu się eyelinerem - narysujcie je najpierw kredką lub cieniem. Przy zewnętrznym kąciku powinny być znacznie grubsze i wychodzić poza krawędzie oka.

5) Krawędź dolnej powieki obrysujcie białą kredką.

6) Mocno wytuszujcie rzęsy, Megan Fox ma również doklejone sztuczne. Aby spotęgować efekt możecie się również na nie zdecydować.

7) Muśnijcie różem kości policzkowe.

8) Megan często stawia na ciemne szminki. Polecamy - w tym sezonie są najmodniejsze!

Zobaczcie kilka propozycji:

Jak podoba wam się styl makijażu Megan Fox?